Новак
Уникатни поволни цени за женски зашилени пети со високи потпетици чизми на глуждот

Уникатни поволни цени за женски зашилени пети со високи потпетици чизми на глуждот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 866.72

Нашите зашилени чизми имаат горниот дел од велур. Со внатрешните патенти за прицврстување и потпетица од стилето, тие би изгледале одлично здружени со фустан и кожна јакна за незгоден изглед оваа сезона. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ Пети до пети - висина на пета6 4 - 36 - - 9 3 5/97 5 - 37 - 9 1/4 - 3 5/97.5 - 5,5 38 - 9 1/2 - 3 5/98.5 - 6,5 39 - 9 5/7 3 5/99 7 - 40 10 3 5/910 8 - 41 - - 10 1/4 - 3 5/9 Единствени поволни цени за женски зашилени пети Стилето високи потпетици чизми за глуждот : велур велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Стилето потпетици. Чизми на глуждот. Зашилен пети. Затворање на патент.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Чизмите за ладно време на жените никогаш не изгледаа толку симпатични, вметнувајќи суптилни детали за к

Погледнете шик од главата до нозете во чизми за глуждот од колекцијата ournouree Овие стилски чизми имаат пр

Чекор во класичен изглед со гроздобер инспирирана од колекцијата на списанија Леона Шути Совршено за с�

DEN 640.00

Покажете ги стилските обувки во цветни чизми на глуждот од страна на Brinley Co Овие чизми имаат горе на ткае

Чувајте ја егзибилната атлетска удобност и стил одат цела сезона со Skechers Ultra Flex Shawty Boot...

Додадете стилски чизми на вашиот изглед со затегнати чизми на глуждот од Brinley Co Soft Faux Suede Uppers се креваат н

Тенок потпетица од стилето и зашилен пети позајмуваат модерни елементи за дизајн на овој чизми на глужд

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба

Извлечете го совршениот изглед со Sneakerенската патека за руно од Lugzенски Lugz Одликувајќи се со систем на л

Дали го претпочитате градот или земјата? Прегрнете ги двете страни со колекцијата Тереза ​​Бут од ournoure

Удирајте ги потпетиците во овие чизми со високи потпетици направени со велур со велур, блок потпетица к�

Оваа сезона, сè е за ѓонот Влезете во трендот без борбени чизми за граници Од фустани до фармерки до шорц

DEN 573.44

Најдобриот зимски чизми штотуку пристигна и тоа е Стевиви од Бринли Ко! Овој подигнат чизми со крзно е с�

DEN 480.00

Толку симпатична и разноврсна, Bootie Bootie од Brinley Co Оваа веганска кожа бута има квадратни пети и цвест на ши�

Дефинирано со неговите суптилно шик детали, Bootie Calinnda од Brinley Co сигурно ќе стане омилен Оваа бута за бадем

Оваа faux кожа бута од Brinley Co има вкрстен дизајн на каиш и отворен пети Plенкиот отворен центар за отворен ц�

Хелена од Бела Вита ги има оние совршено детални детали за вратило што добија интензитет минатата есен �

Ние сме опседнати! Удирајте во голема брзина со времето и чипката за чипка на TRU Тешки, но трендовски, ови

Излезете со стилското и пријатно женско слабо крзно сосема нов багажник Lugz Perfect за сезоната на студено �

DEN 2.00

Bootie The Tonya е нов фаворит оваа сезона со дизајн на бадеми, потресено боење и бујна пета...

Елегантен и стилски, мегаколекцијата на колекцијата со мег со високиот чизми на коленото е на секој изб�

Донесете стил во сезоната со Skechers Arya свеж трик Овој фустан случајна удобност на глуждот се одликува со �

Подигнете го вашиот изглед и стил со колекцијата ournee aneil Екстра широко колено колено со високо ниво на д�

Дизајнот на капапети покажува класичен градежен багажник со циркус од Сем Еделман ovовани.Факскожа горн

Постигнете нови височини во bootасие Bootie од Бринли Ко Овој ултраладен двотон бути има квадратни пети и во�

Bootивотот на белата планина Доријан глужд е пешачка инспирирана бута за која ќе паднете Заокружениот пе�

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната

Поврзете ги вашите обувки со времето и пријатните мото чизми на TRU има средна висина, вратило како врата

DEN 383.84

Изгледајте добро и останете удобни во Nerrie од Brinley Co со детали за стрижење на глуждот и 4 mm Tru Comfort Foam ™ Footbed,

Минималистички и модерно Да! Со надворешна заоблена страна, овие чизми со ниско сечење на пети од Мелроу

Scroll