Новак
Подобри домови и градини ткаени текстурирани панели за завеси за затемнување, црна, 50 63

Подобри домови и градини ткаени текстурирани панели за завеси за затемнување, црна, 50 63

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Чувајте ја несаканата светлина и додадете безвременски стил во вашата спална соба или декор на дневна соба со подобри домови и градини со текстура на ткаени, ткаени Grommet Blackout Single Curnate Panel. Неговиот дизајн на затемнување блокира несакана надворешна светлина, го намалува бучавата и помага во подобрување на енергетската ефикасност. Панелот за завеси е направен од полиестер и рајонски материјал и има метални громи на врвот за лесно виси, отворање и затворање. Секоја панел за завеси се продава одделно. Подобри домови и градини со текстура на ткаени плетени панели за завеси за затемнување - единечна завеса, црна, 50 "x 63" : единечен панел за завеси за затемнување. Се одликува со цврст дизајн со ткаена текстура. Дизајнот на затемнување ја блокира светлината, ја намалува бучавата и ја подобрува енергетската ефикасност. Достапно во најразлични бои и големини. Направено од 83% полиестер, 17% рајон. Достапно во најразлични цврсти бои. Метал Громатски врв за лесно виси и стајлинг. Секој панел се продава одделно. Само Хемиско чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Лесен плетен дизајн и привлечна шема се комбинираат за овој отворен фронт кардиган од време и TRU...

Овој врамен уметнички сет има прекрасни дизајни за бели цвеќиња кои се врамени со темна рамка во боја на

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Салата, каучот или каде било денот може да ве однесе, ќе го сакате стилот и удобноста на шорцевите за атл�

Врвен избор за вашиот следен тренинг! Овие активни шорцеви на Расел за мажи имаат удобно вклопување и на

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Raybestos RLine Rotors, OE замена на сопирачките ротори, 96381 R совпаѓање OE Fit, форма и функција обезбедуваат високо ни

Совршено за држење накит, бонбони, картички за подароци, мали свеќи, парфеми или играчки ...

Издлабете го сопственото наследство со легендарниот столар Jeanан Оваа работна облека Jeanан е опремена со

Ventura M30 HCW е фантастична алатка за надополнување на вашиот велосипедизам! Одликувајќи се со безжичен пре�

NFL екипаж вратот Раглан, кратки ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавни

Setsport Deluxe Aluminum Cook Set, 5парчиња Овој луксузен 5 парче полирано алуминиумски готвач поставен од Stansport ги има �

Завиткајте се наоколу со отворениот кардиган на Heart & Crush што не само што е модерно, туку ќе ве задржи топл

Слаби панталони со памучни панталони, наредени со меко поларно руно Има предно влечење и еластично на п�

Scroll