Новак
BlueScape бела еднорог крофна крофна надувување на базен за пливање, плови, за деца, возраст и горе, унисекс

BlueScape бела еднорог крофна крофна надувување на базен за пливање, плови, за деца, возраст и горе, унисекс

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Легнете под летното сонце со цевката за пливање со блузкејп еднорог. Оваа лесна за наводната цевка за базени има симпатична еднорог како дизајн за да ги израдува децата. Направено со трајни, материјали отпорни на пункција, тој е совршен за базенот, плажата и езерото. Овој надувување има 1 воздушна комора, што го олеснува надувувањето и да се одбрани само да се наполни со воздух, и да се направи прскање со вашата симпатична унисекс цевка за надувување на базени цела сезона. Печатена печатена цевка за пливање за пливање за плажи, базени и езера. Разновидна : Одлично за селфи или партиски реквизити. Вклучена е лепенка за поправка. 1 Воздушна комора за лесна инфлација/дефлација. Издржливи, материјали отпорни на пункција. Возраст : 9+. Идеално за постари деца и возрасни. Светли бои. Приближна отклонета големина : 54 "x 44" (1,37 m x 1,12 m). Мотив за еднорог што привлекува очи што се вклопува во летен амбиент. Приближна надуена големина : 49 "x 40" x 11 "(1,24 m x 1,02 m x 28 cm).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сончевата плоча од 36инчи гигантска цевка за пливање е класична цевка за пливање Доволно големи за возра

Рекреацијата во Тексас Бела Сиеста Пловечки салон обезбедува часови удобност и релаксација на водата...

Овие се висококвалитетни плови за базени Вашите гости ќе се борат над овие плови на следната забава во б

Имате популарно надувување бел лебед плови, сега можете да го имате и џиновскиот црн лебед на пливањето.

Ние веруваме во системот Бади, затоа го создадовме базенот Петц : Значи, вашите малечки никогаш нема да т

Да не се меша со желка (на славата „и зајак“), оваа мала фела е повеќе за чилин „отколку за Рацин“...

Колекцијата Galaxy Galaxy се состои од вистински слики од галеријата NASA направени од телескопот Хабл Овој уни

Легнете околу удобно на водата со неонскиот мат за удобност на Bluescape Овој душек со унисекс во базен со во

Академијата за пливање на Фред Винил Пливање базен плови, црвено се користи за рано живеење со водата и �

Направете неколку симпатични фотографии додека лебдите на базенот за пливање, плови! Оваа слатка, фотог

Scroll