Новак
BlueScape Blue Neon Comfort Air Mat Mat Floatable Pool Float, Возрасни, унисекс

BlueScape Blue Neon Comfort Air Mat Mat Floatable Pool Float, Возрасни, унисекс

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 591.84

Легнете околу удобно на водата со неонскиот мат за удобност на Bluescape. Овој душек со унисекс во базен со возрасни има мек, удобен врв на перница, помагајќи да се опуштите додека се развивате. Исто така, има перничен дизајн, ставајќи ве во најразлична состојба. Направено со трајни, отпорни на пункција материјали, има 2 воздушни комори за да ви помогне брзо да го надуете и да го одбраните овој надувување на воздухот. Неговата мала тежина го олеснува носењето насекаде - земете ја неонската удобност надувување на ПВЦ вода во базен, плажа или езеро за неверојатно време цело лето. Надувување на вода за надувување лебдат за базени, плажи и езера. 2 воздушни комори за дополнителна безбедност. Издржливи, материјали отпорни на пункција. Перничен дизајн за крајна удобност. Лесен дизајн за одлична погодност. Приближна надуена големина : 69 "x 31,5" x 6,5 "(1,75 m x 80 cm x 17 cm). Мека, удобна контурирана перница Топ. Возраст : 14+. Лесен за пакување и носење. боја. Приближна отклонета големина : 90 "x 34" (2,29 m x 86 cm).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Легнете на пило и изрази ја удобноста и класата на розово злато сјајно перница! Овој широк градежен спла

Дали парчињата океанска сина лукс пица се забавуваат за забава? Потоа, фрлете големина на базен за забав

Вклучува два популарни плови за базен Овие се висококвалитетни плови за базени Вашите гости ќе ги сакаа

Kozybag е преносен и надувување на надувување што може да се земе каде било за удобно да седне, дневна или да

Совршено за лежење, релаксирачка страна на базенот или декорација Препорачана возраст 8+, не оставајте д

Да не се меша со желка (на славата „и зајак“), оваа мала фела е повеќе за чилин „отколку за Рацин“...

Овој нов остров Портокалово парче базен е совршен за летни забавни 2 воздушни комори за дополнителна бе�

Направете неколку симпатични фотографии додека лебдите на базенот за пливање, плови! Оваа слатка, фотог

Пронајдете авантура во длабоките мориња ова лето со Blue Scape ајкула за надувување на вода што може да се во

Запознајте го најновиот голем голем пријател на надувување на Дерби Дак, базенот „Панда мечка“ од игра

Останете суви на вода! Sky Lounge ја максимизира вашата релаксација со тоа што ве одржува пријатно надвода с�

Колекцијата Galaxy Galaxy се состои од вистински слики од галеријата NASA направени од телескопот Хабл...

Истегнете се со релаксирачки салон за забава Оваа дневна базен за надувување ви овозможува да ги висат �

Пловечкиот салон за прилагодување на базенот за базенмастер е единствената лебдечка дневна што е прила

Легнете под летното сонце со цевката за пливање со блузкејп еднорог Оваа лесна за наводната цевка за ба�

Време е да уживате во летото на најрелаксирачки, безбеден и удобен начин! Овој висококвалитетен плови с�

Изматете ги сите смеа од вашите пријатели со изеден жив базен плови само достапни од Swipways! Овие симпатич

Создадете прскање со нашиот официјален лиценциран базен со точки, кој лебди официјални плови за лиценц�

Сончевата плоча од 36инчи гигантска цевка за пливање е класична цевка за пливање Доволно големи за возра

Сигурно ќе погодиш домашен терен ова лето со овој пливање гигантски бејзбол надувување на базенот за во

Надувајте ја Nifty Nessie за вашата огромна, надувување на надувување Неси има пондерирано дно за лебдечка ст

Два метри во дијаметар и има патент за влез за лесно влегување и излегување на вашиот германски патент з

Ова е задолжително за пролетната пауза или забавите на летниот базен Табелата за понг на базенот Gopong бе�

Ние веруваме во системот Бади, затоа го создадовме базенот Петц : Значи, вашите малечки никогаш нема да т

105 "Кенгур 105" Скоро 9 нозе играчки за базен за базен; Најдобра од 2016 година Нови играчки за базени со тешки

Scroll