Новак
3-годишен план за заштита за опрема за бебиња од 30 до 39,99 $

3-годишен план за заштита за опрема за бебиња од 30 до 39,99 $

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 80.00

Добијте години на заштита за само пени на ден. Покриени опции : Механичко Што е опфатено? Механички и електрични неуспеси; Напојување или неуспеси на напојувањето; Неуспех на артикалот за време на нормална употреба, или од нормално абење кога започнува покриеноста? Вашата покриеност започнува на денот кога ќе го купите вашиот план; Наградувана услуга : 24/7 Поддршка за клиенти; Брзи поправки или замени; откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена; Бесплатен превоз на сите поправки; нема одземања или скриени такси; Одземањето по барање ќе аплицира за месечни мобилни планови; како да поднесам побарување? За најбрза услуга, да поднесам побарување преку Интернет во секое време 24/7 со Squaretrade, компанија Allstate; Само одете да поднесете барање за неколку минути; побарајте ја вашата потврда и покриена ставка со вас; Многу побарувања се одобрени веднаш; Во други случаи, специјалист ќе ве води низ следните чекори; Ние ќе ја поправиме вашата ставка; Ако не можеме да го поправиме, ќе ви испратиме замена или ќе ви надоместиме за вас; Важна информација; Плановите за заштита важат само за производи купени од или или продавница во последните 30 дена; Со купување на овој план за заштита, се согласувате со условите за план за заштита на вашиот план за заштита, доколку не ги добиете, ве молиме /помош; Вашиот план за заштита важи само за еден основен производ; Погледнете ги Условите и Условите за целосни детали за програмата /Услови; Прашања? /Помош за одговори на вообичаени прашања или да закаже повратен повик од еден од нашите специјалисти; Дознајте повеќе за плановите за заштита на /заштита.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Pawls уво чистач nuestro limpiador de oídos para perros una base suave de aloe y extracto de manzanilla que atraviesa la cera resistente y los residuos mientras seca y desodoriza e

Класична колекција на филмови, том 4 (Акт на насилство / мистерија улица / криминален бран / декора / н�

Truetimber Megamuff изолиран Handwarmer Мека постава за руно и тешка изолација, ги затвора зглобовите од двете страни.

Држачот на ткивото на мобилниот мобилен визир е дизајниран да ги задржи вашите ткива во случај што може

Додадете организација во која било област од вашиот дом со преносни кади за складирање на розови креда �

Браун, маслиново, црна, светло зелена и тен Компактни мерки со 3 "дијаметар Примени на лице / раце / врат и �

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Interchange Part Number : BE8 Z15 A449 AA, FO1184107 Replaces OE Number : BE8 Z15 A449 AAReplaces Partslink Number : FO1184107 Warranty : 1

Воведување на четканата удобност две парчиња поставени од климарното светло со гудања на куда Ткаенина

ПРОКТИКТИЧКИ И БЕЗБЕДНОСТ : Комплетно склопена транспарентна акрилна дисплеј, црна основа, акрилен каб�

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Scroll