Новак
Колекција на ournoureенски жени Ireanna Tru Comfort Foam се лизга на лизгање на рамни сандали

Колекција на ournoureенски жени Ireanna Tru Comfort Foam се лизга на лизгање на рамни сандали

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 222.24

Сандалата Иреана од колекцијата ourурна ќе го погледне од старо до задебелување. Овој стил може да ви го даде целиот стил што го сакате и да одговара на која било облека со нивниот еластичен патент што е во спротивност со веганската кожа, дизајнот на лак со двојни ленти, стилот на слајд и отворениот плоштад. За да ги одржувате работите едноставни, нивната удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ insole и затворање на лизгање ќе ги задржат нозете поудобни од која било друга сандала. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Сандалата Алора од колекцијата на Гурани ќе ве остави да излезете од вратата со поттик на доверба Нивна�

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Веднаш додадете глам финиш на кој било изглед со колекцијата Adras By Journee Оваа лента со петици со потпетици

Сандалите на платформата на Самиле од колекцијата ournouree ќе ја комплиментираат вашата облека, со што ќе и

Сандалот со рамна сосана од Kealla од колекцијата Gournee ќе ве однесе од работа до ноќна ноќ во стил...

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти Оваа санда�

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Сандалот на ariори Стан единствена од колекцијата на ourурнини ќе ве задржи удобно да шетате низ градот со

Петицата Морија од колекцијата Journee ќе биде совршено преземање на нов изглед Давајќи ви го целиот стил ш

Колекцијата Jiири од Journee може да биде идеален брак на модерен и минималистички дизајн Beе шетате по сонце

Нашите сандали со блок потпетици од Елидија од колекцијата на ournournee ќе бидат еден од најудобните парови

Подножје : Подготвено Тип на пета : Блок потпетица Стил на пети : Отворено Ширина на чевли : Среден Постав�

Уживајте во повеќе женствена силуета во спортскиот женски Crocband ™ Flip, во кој има современа лента! Колекц�

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Јадете само со вистинската количина на SAS со овие кадифен слајдови со крзно од крзно Дамека од Бринли Ко

Сандалот Сома од колекцијата ournournee ќе биде совршен чевли што ќе ве однесе од работа до вечер надвор од в�

Спортски и лесен со атлетските ленти за потписи, флип на кроконд е шарен и неверојатно удобен избор на т�

Уживајте во топлото време во колекцијата Caroline By Journee Оваа страшна сандала има еластични горе за флексиб�

Сандалата Треена од колекцијата на списанија ќе привлече комплименти каде и да одите Нивната луксузна �

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти...

Материјал од надворешната страна : изработен од човекот Горниот материјал : Веганска кожа...

Направете го вашето лето малку повеќе стилски со колекцијата Jeselia By Journee Вегански кожни ленти ја обликув

Од канцеларијата до плажа, сандалата Новале може да ве однесе насекаде Овие прекрасни сандали имаат уни

Горниот материјал : Веганска кожа Стил на пети : Плоштад Сите мерења се приближни и беа земени со употреб

Уживајте во повеќе женствена силуета во спортскиот женски Crocband ™ Flip, во кој има современа лента! Колекц�

Арината рамна единствена сандала од колекцијата на ourурнини ќе ве напуштат вашата куќа со поттикнување

Дала потпетицата од колекцијата ournournee ќе ви ја даде таа доверба што ви треба во големи денови и специјал

Scroll