Новак
Динамичен печатење на Кејп Код на завиткано платно

Динамичен печатење на Кејп Код на завиткано платно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 768.00

Пол : -нетрална. -Индеј печатење на платно за уметност. Печатење на ликовно платно.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 24 "H x 16 " W x 1,5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Среден : Giclee Printed. Големина 18 "H x 12 " W x 1,5 "D - целосна тежина на производот : -5 bs. Големина 24 " H x 16 "W x 1,5 " D - целосна висина - од горе до дно : -24 ". Примарен уметнички материјал : -Канвас. Регион : -Нарет Америка. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (60 "H x 40" W x 1. Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина 60 " H x 40 "W x 1. Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Регион : Северна Америка.5 "D) : преголем 41" и погоре. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. -Арии подготвени да висат.5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина (24 "H x 16" W x 1. Големина 18" H x 12 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 18 ". Големина 30" H x 20 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Големина 30 " H x 20 "W x 1. Пристигнува подготвени за виси. Големина 18 "h x 12 " w x 1,5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -12 ". Тип на производ : графичка уметност. Предмет : градови и земји. Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Големина 36 "H x 24 " W x 1. Димензии целокупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Пол : Неутрално.-Вклучува сертификат за автентичност.Карактеристики : -Професионално се протегаше рака. Димензии : целокупна длабочина - предност на грб : -1.5 " D -Големина : -иверизирана 41 "и погоре. Галерија завиткана во одржливо, невоен дрво. Боја : -Рад. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Период : Современ. Големина (36" H x 24 "W x 1. Севкупна ширина - од страна на страна : 20". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Предмет : -Покажи и земји. Севкупна ширина - страна до страна : 12".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Карактеристики : Пристигнува подготвени за обележување на сертификат за автентичност Професионално ра

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за

Овој печатење на погрешно сликање на елени на завиткано платно е печатење на ликовно платно од уметничк

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

ПРИРАЧНИК ЗА КАНВИ ПРИРАЧНИК ОД КОЛЕКТИВНОСТ НА МАРМОНТ Хил Арт Професионално рачно испружено завитка�

Боја : повеќебојно Карактеристиките на Marm9856 пристигнуваат подготвени да висат Стил : образно...

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сива тра

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сина тра

Подобрете ја секоја просторија во вашиот дом со овој прекрасен принт Уметничките дела можат да додадат

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Севкупна ширина страна на страна : 24 " Големина 48 "H x 48" W x 1,5 "D целосна висина од горе до дно : 48".5 "D големин�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Ликовна уметност платно печатење од Лорета сопрофесионално рачно испружена Мармонт Хил „Демура“ од Л�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Подготвени за презентација без обесено, ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија им

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Ова печатење на „лопатка“ на „лопатка“ на завиткано платно е печатење на ликовно платно од Парвиез Та

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Scroll