Новак
Д'Оро Паломино коњ Сликарство печатење на завиткано платно

Д'Оро Паломино коњ Сликарство печатење на завиткано платно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Големина (48 "H x 48" W x 1.5 "d -overal тежина на производот maax7488 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Големина 18 "H x 18 " W x 1.Primary Art Material : -CANVAS. Големина 18 " H x 18 "W x 1. Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Димензии Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ".5 "d -верна ширина -од страна на страна : -24 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. : -France Gilbert.5 "d -verall висина -горе до дно : -24 ".Product Type : -print.5 "D) : преголем 41" и погоре. Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ".5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -18 ".5 " D -големина : -Medium 25 "-32 ".5 " D -Overal Тежина на производот : -5 lbs. Уметнички дела од Франција Гилберт. Галерија завиткана во одржливо и невородно дрво . Професионално рачно истегната. Dimensions : Size 18" H x 18" W x 1. Големина (40" H x 40 "W x 1,5" D) : Голем 33 "-40".5 "D) : Мал 18" -24 ". Големина 48 " H x 48 "W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Големина (18 "H x 18" W x 1. ​​Примарен уметнички материјал : платно. Големина 24 "h x 24 " w x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Боја : жолта/сива. Севкупна ширина - од страна на страна : 40". Уметничка : Франција Гилберт. Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Тип на производ : Печати. Големина 24 "h x 24 " w x 1. Вклучува сертификат за автентичност. Големина 24 "h x 24 " w x 1. Предмет : животни. Севкупна тежина на производот : 5 bs. Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Професионално рачно истегнување, завиткана во одржливи, невоени woodarrives, подготвени да висат „боја на бо

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сина тра

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив на Мармонт Хил,

Scroll