Новак
Цвеќиња во цвеќето Сликарство печатење на платно

Цвеќиња во цвеќето Сликарство печатење на платно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 704.00

Карактеристики : Рамката на платно изработена од невообичаени woodcanvas е галерија завиткана од професионален хардвер, е претходно инсталиран од уметникот Parvez tajcertificate на автентичноста прицврстена на задниот дел од парчињата со UV мастило за стабилност на бојата и долговечноста на стабилноста и долговечноста : Висина : 12 "Ширина : 18 "Длабочина : 1-1/2 " Среден : УВ отпорен печатење Inkframless : Дадиференцирана големина Опции : PT-CNPW-87-C-18 (овој модел) : "Цвеќиња во цут " во платно, 12 "x 18 "PT-CNPW-87-C-24 : " Цвеќиња во цут "во платно, 16 " x 24 "pt-cnpw-87-c-30 : " Цвеќиња во цут "во платно, 20 "x 30 " pt-cnpw-87-c-36 : "Цвеќиња во цут " во платно, 24 "x 36 " pt-cnpw-87-c-45 : "Цвеќиња во цут " Во платно, 30 "x 45 " pt-cnpw-87-c-60 : "Цвеќиња во цут " во платно, 40 "x 60 " parvez taj pt-cnpw-87-c-18. Колекција Колекција Колекција .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Карактеристики : Ликовна уметност ПАНВИ ПРИНТ ОД МАРМОНТ Хил Арт колектив Професионално рачно испружен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

ПРИДОБИВНИ ПРИНЦИЈА ПРИРАЧНИК ОД МАРМОНТ ХИЛ КОЛЕКТИВЕРТИВНИЦИ ОД СТЕФАНИ ГЕРАКЕПРОФСЕСИРАНА РАБОТНА

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа цр�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll