Новак
Службена обична маргаритка Аранжман за ботаничко и цветно сликарство галерија завиткано платно печатено wallид уметност

Службена обична маргаритка Аранжман за ботаничко и цветно сликарство галерија завиткано платно печатено wallид

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 102.08

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : растенија, цвет, ливчиња, цветни, шема, маргаритка , Цвеќе аранжман, вазна. Дизајн од JJ Design House LLC.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Издржлив уметнички принт на висококвалитетно платно од Reesa Qualiaprofessionly Rand Ranged Marmont Hill „6 Cent Patc“ од Reesa Qualia P

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сина тра

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Големина 45 "H x 22 Севкупна тежина на производот : 11 фунти Големина (24 "H x 12" W x 1 Уметнички дела од Трејси Силв

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

Големина (40 "H x 40" W x 1,5 "D) : Голем 33" 40 " Димензии големина 18" H x 18 "W x 1,5" D целокупна висина од горе до дно : 18 "...

Tracy Silva Barbosa Fine art print on canvas from the Marmont Hill Art Collective Features : Art by Tracy Silva Barbosa Professionally hand stretched Arrives ready to hang Durable art print

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Големина (48 "H x 48" W x 1.5 "d overal тежина на производот maax7488 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси...

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста од Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил „С�

Оваа извонредна езерска куќа платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wallидна умет�

Уметник : Rusty Frentnersubject : Animals Tyle : Природно модерен проток Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова под�

Карактеристики : Пристигнува подготвени за обележување на сертификат за автентичност Професионално ра

Scroll