Новак
Менхетен А-Мал до А-женски 2. продолжен кабел

Менхетен А-Мал до А-женски 2. продолжен кабел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.20

Менхетен Здраво -брзина машко до женски кабли за продолжување лесно ги продолжуваат врските помеѓу компјутерите и периферните уреди, до максимум 16 стапки идеални за употреба со печатачи, тастатури, надворешни куќишта и проширување на асортиман на дигитални уреди, оваа 10 ft . Комплетна фолија и плетенка за заштити, позлатени контакти и обликувани чизми со олеснување на вирусот помагаат да се обезбеди максимална спроводливост за брза поврзаност на уредите со овозможени со намалено мешање на ЕМИ и минимална деградација на податоците. Стандард-машко до стандард-женски. Брзина до 480 Mbps. Златни позлатени контакти. Школка од никел. Обликуван ПВЦ багажник. ПВЦ јакна. 28-мерачи на проводници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дајте му на вашето мало девојче симпатична нова облека што треба да ја носи со оваа двојна кошула на дев�

Потребна ви е помош при инсталирање на вашиот нов филтер за вода под мијалник? Оставете го на професиона

Изработена од мека, лесна француска теризна ткаенина, исечената француска тери худи од Рибок е ветре за

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за Ford Transit350 2015 : Дизајнирано прилагоде�

ACDELCO GM Оригинална опрема Зголемување на сопирачките за напојување Поврзете го системот за педали на соп

Овој поглед на светлиот океан, врамена wallидна уметност, ја има измиената плоча на плажа на пристаништет�

Откако работеше пет години како илустратор за рекламирање и наставник со скратено работно време, тој ја

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со овој пат и Tru Faux Snake Print SideTie Bikini Bikini за жени Ова дно за капење е

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот за подот за Volkswagen Rabbit 2003 : Дизајниран

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Сценските прикажувања на азиските пагода сместени меѓу тропското зеленило предизвикуваат романтични �

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Подготвени, постави, сонце! Одржувајќи го симпатично со модерни моменти од страна на гарда на осип на Ге�

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Замената со директно вклопување ОЕ обезбедува соодветно вклопување, форма и функција Опширно тестиран�

Направете ја оваа маица за изведба на машкиот Reebok, вашата кошула за теретана за удобност и поддршка кога

Зафатете го изгледот и чувството на шума инспирирана од природата во која било просторија со Catcoq зелена

Scroll