Новак
Примарен челик од не'рѓосувачки челик роза IP-позлатена со дрво од дрво и антилер

Примарен челик од не'рѓосувачки челик роза IP-позлатена со дрво од дрво и антилер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

За тој специјален некој, овој бенд од не'рѓосувачки челик од роза IP е сигурно да импресионира. Оваа блескава лента со широка 8мм има елегантно дрво и привлечност за да додадете дополнителен шарм во вашиот стил. Доаѓа во големина на прстот 12, овој бенд ќе биде идеален начин да ја покажете вашата посветеност во стил. Вметнување, кафеаво дрво ширина на вметнување : Големина од 8 мм : 12 годишна ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Влез на дрво, половина круг.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој титаниум спортски кошаркарски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерги

Одете подалеку од вашата зона за удобност со нашата машка 8 мм свадбена свадба на јаглеродни влакна! Ово�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Радувај се со нашиот маж од не'рѓосувачки челик златен тон на крстот Овој прстен отпорен на Tarnish нуди тра

Овој егзотичен прстен за вметнување на дрво е направен од не'рѓосувачки челик и е лесен за одржување, оц�

Дополнете ја омилената облека со овој убав прстен во кој има текстуриран, крцкав финиш и сјајни рабови з

Овој зачудувачки титаниумски прстен со вметнување на бакар (и) е убаво контрастн, отпорен на абење, издр�

Овој едноставен прстен со акцент на дијаманти со два тона дава елегантен сјај што го фаќа окото...

Крајбрежниот накит со два тона не'рѓосувачки челик четкан жлечен прстен (7мм) елегантно изработен, овој �

Искра и сјај со овој прекрасен прстен CZ од не'рѓосувачки челик Овој блескав прстен има современ дизајн, �

Издржлив и отпорен на гребење додека сè уште задржува елегантен сјај, овој црн керамички прстен за мажи

Совршен прстен за секоја пригода, Моси Даб Нов раскинувајќи го вдлабнатиот бенд на мажите Камо Камо, ви �

Крајбрежен накит антички не'рѓосувачки челик ден на мртвиот череп ринг стакло одредено внимание и дода�

Метал печат на артикалот : челик Дебелина на артикалот : 1 / 16 инчи Камена боја на артикалот : Јасна Окото ш

Донесете допир на час на вашата облека со овој двотон машки бенд Изработен од волфрам карбид и керамика,

Класичен рамен рамен прстен од не'рѓосувачки челик широк 8мм со еден надвор од центрираниот жлеб е рачно

Достоинствено на вашиот изглед со носење на овој волшебна група, обликувана од титаниум Оваа лента со ш�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Крајбрежен накит кубни цирконија бело јаглеродно влакно вметнување титаниум ринг Елегантниот полиран

Крајбрежен накит златен позлатен кристален жлеб прстен од не'рѓосувачки челик (8мм) Додадете модерен ст�

Контрола со нашиот маж од не'рѓосувачки челик двотон црна IP слоевита лента и облечете го ова трендовски

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Сјајна ширина од 8 мм, не'рѓосувачки челик, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за удобност за лес�

Контрола со нашиот маж од не'рѓосувачки челик двотон црна IP слоевита лента и облечете го ова трендовски

Овој титаниумски прстен за накит со кожа на змија е издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен...

Ослободете го astверот со овој смел и моќен прстен Овој прстен е направен од не'рѓосувачки челик од 316 L од�

Елегантен и подготвен, наш машка 6мм Стерлинг Сребрен Милгрин Еџ прстен е тука за вашите модни потреби! Б

Крајбрежниот накит со два тона не'рѓосувачки челик заболен од прстенот на опсегот (8мм) Висина рафиниран

Scroll