Новак
Машко машко камо прстен од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Машко машко камо прстен од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Realtree Max 4 Машки камо камо не'рѓосувачки челик прстен со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секое привремено камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Крајбрежен накит не'рѓосувачки челик четкан финиш со 4слој поделен рингад модерно, но едноставно парче �

Инокс накит FR104410 оксидиран прстен од не'рѓосувачки челик со голем мотор изглед црн10 in Челик уметност Ма�

Машка црна кожа и не'рѓосувачки челик бенд изработен од накит од блек џек Едноставен, возвишен и охтолку

Ослободете го astверот со овој смел и моќен прстен Овој прстен е направен од не'рѓосувачки челик од 316 L од�

Донесете допир на час на вашата облека со овој двотон машки бенд Изработен од волфрам карбид и керамика,

Класичен рамен рамен прстен од не'рѓосувачки челик широк 8мм со еден надвор од центрираниот жлеб е рачно

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Сјајна ширина од 8 мм, не'рѓосувачки челик, полирана и вклучува дизајн на луксузен лак за удобност за лес�

Крајбрежен накит црн два тона не'рѓосувачки челик текстуриран прстен (10мм) носат овој црн позлатен прст�

Дополнете ја омилената облека со овој убав прстен во кој има текстуриран, крцкав финиш и сјајни рабови з

Scroll