Новак
Не'рѓосувачки челик четкан лента

Не'рѓосувачки челик четкан лента

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2063.84

Додадете класична софистицираност на вашиот изглед со овој впечатлив свадбен бенд. Направено од не'рѓосувачки челик, овој опсег од 7мм има куполна форма со брилијантна сатенска завршница за мат сјај и доаѓа во големина на прстот 7,5. Овој половина круг бенд е сигурен дека ќе биде сакан за наредните години. Предметот пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Кина од не'рѓосувачки челик 7мм прстен од четкан лента - во цврст не'рѓосувачки челик - Атрибути на производи : - Четкан - не'рѓосувачки челик - БЕСПЛАТНО Подарок -Посетна кутија за накит - Опции за големина на прстенот : 10 11 12 13 6 7 8 9- РАБОТНИК - не'рѓосувачки челик - четкан - половина круг -.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Крајбрежниот накит од не'рѓосувачки челик антички завршен јагуар прстен (32мм) го изразува вашиот внатре

Овој уникатен опсег од 7,7 мм е парче за разговор Се одликува со златоip "t " мат финиш дизајн на спинерот и е

Овој зачудувачки титаниумски прстен со вметнување на бакар (и) е убаво контрастн, отпорен на абење, издр�

Крајбрежниот накит со црно позлатен не'рѓосувачки челик рингелегантно изработен, овој црн позлатен прс

Овој титаниумски прстен за накит со кожа на змија е издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен Оваа ст

Машка црна кожа и не'рѓосувачки челик бенд изработен од накит од блек џек Едноставен, возвишен и охтолку

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Изразувајте ја својата бескрајна loveубов со овој прекрасен црн и жолт бенд од волфрам Овој бенд може да с

Крајбрежен накит златен позлатен кристален жлеб прстен од не'рѓосувачки челик (8мм) Додадете модерен ст�

Овој егзотичен прстен за вметнување на дрво е направен од не'рѓосувачки челик и е лесен за одржување, оц�

Овој едноставен прстен со акцент на дијаманти со два тона дава елегантен сјај што го фаќа окото...

Димензии : Ширина : 8mmsatingravabletitaniumgrooved ** титаниум забележани и жлебови 8мм сатен бенд прстен во титаниум б

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Ослободете го astверот со овој смел и моќен прстен Овој прстен е направен од не'рѓосувачки челик од 316 L од�

Издржлив и отпорен на гребење додека сè уште задржува елегантен сјај, овој црн керамички прстен за мажи

Искра и сјај со овој прекрасен прстен CZ од не'рѓосувачки челик Овој блескав прстен има современ дизајн, �

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Овој камо накит на отворено титаниум прстен е издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен...

Крајбрежниот накит Селтик јазол вечноста на вечноста, не'рѓосувачки челик ringвонење на не'рѓосувачки че�

Достоинствено на вашиот изглед со носење на овој волшебна група, обликувана од титаниум Оваа лента со ш�

Совршен прстен за секоја пригода, Моси Даб Нов раскинувајќи го вдлабнатиот бенд на мажите Камо Камо, ви �

Scroll