Новак
Мебел на Америка преодна ткаенина за складирање на сливот Отоман, сина

Мебел на Америка преодна ткаенина за складирање на сливот Отоман, сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Кул секојдневен изглед дава повеќе придобивки за да се организира натрупан простор за живеење кога ова тркалезно складирање Отоман седи во својот центар. Создаден со неформална естетика, се вклопува во шемата за без напор декор на дневна област или спална соба за деца и тинејџери. Склопен панел се отвори за да се открие пространа внатрешна просторија за складирање. Пуната за пена, станува удобен простор за седење по потреба. Изберете меѓу неколку модерни бои. Мебел на Америка, преодна ткаенина за складирање на сливот Отоман, сина вклучува : еден (1) отоман. Стил : Преоден. Заврши : Сина. Материјали : цврсто дрво, фурнир од дрво, ткаенина. Отомански тапациран во облик на ткаенина. Подземниот панел подолу делува како завеси до полицата на долниот дел од долниот дел. Амортизирање на пена со длабоко копче за затегнување за елегантен допир. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : Севкупни димензии : 34 "w x 34" d x 18 "ч. Капацитет на тежина : 150 фунти. Тежина на производот : 36 фунти. Кликнете овде за да го видите Водичот за склопување за мебелот на Америка Мебел на Америка® е горд што е горд што е горд Семејниот пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, пребарувајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашата просторија во вашата просторија во дома.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете стил и алатка во кој било простор со отоман за складирање на брет Овој шик отоман има рационали

Со својот вкусно зафатен дизајн и тапацир? Обезбедување на појава на исушена кожа? Овој отоман е и убав и

Материјал : Faux кожа, фиберборд со средна густина (MDF) Карактеристики : Изработено од Faux кожа и стандардна �

Практични и стилски, коктел Османлиите обезбедуваат место за преклопување на алиштата, поставување пос

Совршенството е тешко да се дојде кога ги украсувате вашите простори, но Ројс Кадифе Фринг Отоман го под

Овој отоман за складирање е одличен додаток за секој дом Не само што може да се удвои како дополнително �

Клупата за складирање на микрофибер од 52инчен беж микрофибер од Крафорд идеална за дополнителен просто

Оваа разноврсна и мултифункционална отоман и клупа за складирање е совршено за ставање на нозете на кра

Оваа стилска традиционална отоманска клупа за складирање е одлична за секој дом Со своето решение за ск

Овој отоман е фокусиран на една работа и само една работа : вашата удобност Неговиот класично чист дизај

Незгодните 45инчни линиски дизајн Faux кожа отоманци се повеќенаменски најважни работи што работат како к

Scroll