Новак
Ournourneeе женски жени Марза Тру удобна пена со средна потпетица пумпи за пети

Ournourneeе женски жени Марза Тру удобна пена со средна потпетица пумпи за пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Тип на затворање : Поштенски потпетици. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Поставена : Faux кожа. Висина на потпетицата : 3 3/4-инчи. Подножје : 5 мм Тру удобна пена ™. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Ширина на чевли : Среден. Како бонус, нивната 5 мм удобна пена ™ honsole и отворено плоштад пети ќе ги остават нозете да го прават среќниот танц за тоа колку удобно ќе се чувствуваат. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Стил на пети : Отворено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Тип на пета : Стилето. Стил на пети : Отворено. Тип на каиш : глужд.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Потпетиците на Лејтон Стилето од колекцијата ournoureeе ќе ве одведат од работа до една ноќ надвор со девојк

Подгответе се да го покажете вашиот класичен и симпатичен стил со Crystol потпетиците од колекцијата Journee Д

Карактеризиран со римски стил на чевли, високи потпетици и сандали со ниска платформа, обезбедуваат уте

Овие борбени чизми на платформата се удобни со дното на ПУ пена Овие чизми за платформа со чипка и стил н

Облечете го нагоре или надолу; Колекцијата Calliope By Journee работи со сè За целодневна удобност, овој едноста�

Секогаш ќе бидете подготвени да ги заслепувате сите во собата во Роми од колекцијата на ourурни Оваа санд

Овие потпетици на ленти за глуждот имаат елегантна ПУ Горна и потпетица на Стилето за да додадат допир н

Во колекцијата Hazzl потпетици од Journee, сигурно е да бидете belle на топката Меката веганска кожа и 4 мм удобна

Направете изјава на вашиот следен настан со овие класични кожни пумпи со кожни кожни пумпи со зашилена �

Петиците за маче од Кристина од колекцијата ournournee ќе бидат чевли што ве привлекува комплименти, зајакну

Совршено за специјални прилики, колекцијата Zelah By Journee секогаш дава изјава Оваа силуета за лизгање има м�

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Овие потпетици на пети се сигурни дека се нокаути Фали 4 мм Тру удобна пена ™ Интол, потпетиците на Мирие

Безбедно залепете ги вашите пари и уснисјајни раце со Евертон од колекцијата ournouree Оваа страшна пета им�

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието...

Колекцијата Mabella Hele By Journee е и разноврсна и стилска Овој класичен чевли има плетенка со детали за ланец и

Облечете го нагоре или надолу; Колекцијата Calliope By Journee работи со сè За целодневна удобност, овој едноста�

Висина на потпетицата : 3 3 / 4инчи.Нашите потпетици на Ајјанн Стилето од колекцијата на списанија ќе ви да

Без напор, но покачен, потпетиците на Маевали од колекцијата на списанија Овој стилето на лизгање има ме

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Горниот материјал : Веганска кожа Горниот материјал : Веганска кожа Сите мерења се приближни и беа земен

Завршете го вашиот викенд поглед со овие потпетици на стилото Одликувајќи се со лента, дизајн со отворе�

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Со светлосни ригистони и сатенски горниот дел, овие впечатл

Карактеризиран со римски стил на чевли, високи потпетици и сандали со ниска платформа, обезбедуваат уте

Дајте им на вашите лесни летни облеки елегантен вртеж со овие сандали со високи потпетици Податоци со п�

Scroll