Новак
Ove Decors Tampa In. W внатре.

Ove Decors Tampa In. W внатре.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Туш врата со полици. Ove Decors бесконечни 74 1/16 in. Тампа со тампа без врата за туширање со шарки со панел на панел има фиксен систем за шарки на панелот, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед кој ќе го надополни секој простор. Доаѓа со преголем хардвер со врвен квалитет, полн со финиш на сатен никел, и вклучува широк фиксен панел, широка панел од 30 инчи, панел со широки панели од 30 инчи. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучени се три аголни полици. Погодните полици на аголот го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 71 3/4 до 74 1/16 in. Ширина x 11/16 in. Длабочина x 72 in. Висина со панели за задникот, модел : TA14 A0201. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Технологија Metal Guardã Â 0 - Премиум заштитна метална обвивка за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Измешајте го со ветровито фустан без ракави на MSK Не сум сигурен што ќе го сакате повеќе за тоа ласкават�

Подобрите домови и градини со прозорци на Пајсли додаваат допир на паначе во која било просторија во ва�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Не поправајте што не е скршено Овие меки, лесни за носење полови со полови кошули доаѓаат во класични бо�

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Кид природен розов агат со ситно срце нараквица за шарм со розова кутија 8мм природен скапоцен камен рач

Порелаксирана верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse е дизајниран со олеснета лента за половината што го сп�

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Мал блесок на ракавот му дава разигран замав на овој џемпер инспириран од наутичко од време и TRU...

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична во трендштедлива во оваа девојка од девојки со вати�

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима Јакна за флотациони плочи на Стернс го �

Лесни работи "Асистенција " нуди исклучително удобно удобно удобност и надворешна плоча отпорна на лизг

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Се искачи на планините со мечките и оваа „Мајка Гризли“ свилен допир фрла од северозападната компаниј�

Има толку многу причини да ги сакате папучи на Muk Luks Gloria, од најразлични модерни обрасци и бои до симпати�

Оваа трендовски родна племенска шема е преобразена во ултра меки килим со меки, со шарм во Бохо 80% полипр

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е кроссезонска, кросфункционална централа...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll