Новак
Граници јуниори јадрото кратко, поставете 4 пакувања

Граници јуниори јадрото кратко, поставете 4 пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 246.40

Шорцеви од памук Jerseyерси ќе ги носите секоја сезона. Совршен тренинг на шорцеви за викенд. Без разлика дали сте кик -бокс или се враќате назад, оваа памучна маичка шорси ве одржува во удобност. Опуштеното вклопување ви овозможува да се движите со леснотија. Спортски, ребрест еластичен лента за половината за лесно вклопување. Мека, удобна ткаенина од памук со дрес ќе ги направи овие омилени шорцеви за сите намени. 1,75 '' Белиот е-бенд е зашиен во лентата за половината. Има 3 измислици. Тело : 60% памук 40% полиестер француски Тери. Полето од половината : 60% памук 40% полиестер ребра 1x1. Обврзувачки трим : 60% памук 40% полиестерски дрес. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо кога е потребно. Не печатење/мотив со железо. Кратко за жени од без граници. Потекло од земја : Виетнам.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мекинав е елегантно каузална затворена или надворешна употреба и има 100% полипропиленско јамка предиво

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Слаби фармерки со темно индиго плакнење сребрени фармерки копродукции суки средно издигнување слаби ф�

Оваа женска бомбардерска јакна од Sequintion Sequins е модерна и шик, помагајќи ви да го покажете вашиот уникате�

Во 1910 година Johnон Бултбе и неговиот син Вилфред Мејсон Брукс поднесоа два патенти поврзани со подобрува

Сандалите од клин Ранија од колекцијата на ourурнини ќе ве одведат каде и да сакате без страв да носите по

Направете го тоа службеник со овој прстен за ветувања на Тангело Морганит и Дијамант Изработено во зрач

Слој на убовта Пријатна кошула со џемпери се парови совршено со сладок каросерија под и меки панталони..

Начин да ги прославите wallидовите на Ноќта на вештерките, gnomes : Залепете го ова на wallидот за да ги додадет�

Оваа прекрасна смела експресија уметност II платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалит

Двојно на вашиот стил оваа сезона без граници џемпер од близнаци на Јуниорс Акцентирани од кабелски пле

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wallид

Современите моменти од двојниот слој на Гербер, горниот дел и здолништето се изработени од 100% памучна т�

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна

Scroll