Новак
Dukes Shorty & Asiago Cheese отвор зелено чиле Ct

Dukes Shorty & Asiago Cheese отвор зелено чиле Ct

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 47.68

Обидете се со отвор зелена чиле кратко пушеле колбаси и азиго сирење крцкави за удобна и вкусна закуска. Кратко по големина, а не на вкус, нашите пушени колбаси се бавно пушени за да бидат совршенства со големина на пивце, а потоа спарени со крцкав азиаго сирење сирење јасен комплемент. Колбаси со вкус на зелена боја на Дјук, се нанесуваат со чаден, но сепак сладок, печен вкус на чиле. Направени со свежо, никогаш замрзнато свинско месо и 100% вистинско сирење, овие вкусни закуски без глутен содржат 9 g протеини и помалку од 1 g шеќер по порција. Дукес колбас отвор зелена чили и сирење со сирење Асијаго. Содржи (2) Хеч на Дјук Грин Чиле пушеше кратки колбаси спарени со неколку 100% реални крцкави сирење од азиаго. Колбаси од брендот #1 Премиум закуски за закуска, спарени со популарни, вкусни 100% реално сирење крцкави. 9 g протеини по порција. Помалку од 1 g шеќер по порција. 1 унца Погодна лента за 2-одделенија за лесно грицкање на патот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Овој асортиман на загатки за забава во Бафало игри со 500 парчиња содржи различни слики од Војна на Starвез�

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

Дафодилите (ботанички наречени нарцис) се долгорочни повеќегодишни и прават одлични придружници на дру

Подготвени за добар ноќен сон? Овој женски кошмар пред Божиќно спиење е направен за да легнете пред спие

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство...

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Регулаторите за нови прозорци се дизајнирани да ја зголемат вредноста на вашиот мотор за лифт на прозор

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Подигнете ја вашата колекција за дневна соба со овој кадифен кадифен софа Плишните седишта со перница и

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU Овој удобен, л�

Ова кратко на Russell Core е изградено сите ваши активности Технологијата на влага DriPower360 ви помага да остане�

Scroll