Новак
Одбор за сјајни автомобили Crayola Disney

Одбор за сјајни автомобили Crayola Disney

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Оваа табла со сјај на Crayola Disney Cars 2 обезбедува часови на бескрајна забава и отворена креативност за деца. Цртежите на автомобили 2 магично се појавуваат и исчезнуваат, создавајќи неонски знаци ефекти. Дизајните сјаат на допир на копче со оваа табла за 3 D сјај, и затоа што има две површини за цртање, можете да одлучите да осветлите или слој или блиц помеѓу двете. Децата ќе сакаат да ги создаваат своите омилени ликови од автомобилите на Дизни 2, како Матер и Фин, а потоа гледајќи како Crayola Disney Cars 2 Glow Board ги осветлува и ги истакнува своите креации. Оваа неонска табла дава одличен 3Д ефект, а децата ќе се чувствуваат како да се одговорни за сопственото производство на специјални ефекти, бидејќи нивните цртежи оживуваат. Crayola Disney Cars 2 Glow Board : Часови за забава. Отворена креативност. Цртежите магично се појавуваат и исчезнуваат, создавајќи ефекти на неонски знаци. Дава одлични 3Д ефекти на цртежите. Површина за еднократна употреба. Децата се овластени да создадат свои специјални ефекти. 2 површини за цртање, 6 маркери за сјајни табли, 8 автомобили 2 листови за трага и 1 автомобили 2 налепници. Бара 3 батерии на АА (не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие активни шорцеви од атлетски дела сигурно ќе станат редовен дел од вашата рутина, без разлика дали р

Вашата игра за голф и стил ќе бидат на исто ниво кога ќе ја носите оваа маичка со кратки ракави...

На следното патување, студени пијалоци и храна до 40 степени поладни од околната температура без потреба

Бидете уверени за нула нарушување или кражба со ова тешки челик конструирано поштенско сандаче за монт�

Уметник : Ширли Новаксубјект : Animals Tyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметни

Minky Nation Minky Hoodie and Joggers Outfit Set има симпатични детали за крзно од апчиња и кадифен факс Таа може да ги носи ов

Пронајдете ја вашата крајна удобност облечена во оваа обвивка за долги ракави на Гаам! Со шал колар, дол�

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за LexLS600 H 2013 : Дизајнирано прилагодете г�

Чувајте го ладно со удобност со лесно носење со носење на Skechers Micro Spec Texlor Овој стил на лизгање има атлетс�

Пијама кошула : РИБ плетено со сите печати со 2 копчиња Хенли плоча со долги ракави со манжетни со ребраб�

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Scroll