Новак
Dunlop SPT-T 335 80R 145A B гума

Dunlop SPT-T 335 80R 145A B гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1583.84

Dunlop's SPT T9 е тежок радијален дизајниран за или надвор од патот со одделенија, носители на носители и земјотреси. Големите блокови на центри за гасење ја подобруваат влечењето и создаваат непречено возење. Високо-затегнување на челичниот кабел ја подобрува јачината, стабилноста и отпорноста на намалувањето за подолг животен век. Широката, не-насочена шема на шара го зголемува ракувањето и влечење, истовремено минимизирање на нарушување на почвата. Само-чистење шара со висок сооднос на празнина гарантира дека секогаш постои јасен дел од шара за да се ископа за конзистентна влечење. Погодно за употреба на одделение, земјотреси, носители на товар.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Работете, играјте и соочете се со денот удобно со потпис од Levi Strauss & Co ™ Women'sенски модерни слаби фармерки

Дајте го дарот на верата нашиот бел Руби ѓердан прави прекрасен, уникатен подарок за мајка, браќа и сест

Кога станува збор за удобно, ниту еден Jeanан не ти го има грбот како овие фармерки на момчето Баги од фарм�

Ова трендови меѓународни НФЛ Денвер Бронкос Постерот за wallидови со лого 21 е дизајниран со високо квали�

Mirtsенски плус лента за екипаж на екипажот со кратки ракави со кратки ракави, форма на шарена маица е клас

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини на трговска марка ликовна уметн

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на вештачките мрежи 5x7 е�

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

Bfgoodrich Radial T / A Performance AllSeason Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство Радијал�

Scroll