Новак
Кутија за оброци со оброк од чајната кутија за оброк, кутија за оброк, кутија за оброк, порции, порции

Кутија за оброци со оброк од чајната кутија за оброк, кутија за оброк, кутија за оброк, порции, порции

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Комплет за оброци на „Ранецот“ на „Ранецот“, 2-дневен комплет за оброк е посебен асортиман на замрзнување на појадок, ручек, вечера и опции за десерт за едно лице за два дена. Овој комплет за јадење има 7 вкупно торбички (7 порции) здрави, срдечни оброци. Комплетот за оброк содржи 2x топла цимет јаболко, овес и quinoa житни култури за појадок, 2x готвач Сораја чили вар чинии за ручек, 2x тестенини Примавера за ентериери, и последен, но не и најмалку 1x Неаполски сендвич за сладолед за вкусен десерт опција. Нашите оброци исушени од замрзнување никогаш не се вкорени, така што уживате само во најсвежите состојки со најмногу хранливи материи. Овие комплети за оброци се совршени за следното излегување на отворено, бидејќи не треба да чистите јадења! Подготовката е едноставна - само следете ги секоја упатство за торбички за повторно да го хидрирате вашиот оброк во торбичката или садот. Значи, без разлика дали го погодувате РВ за опуштен викенд на локален камп, или се упатувате кон пустината за некое планинарење, кампот на „Ранецот“ на „Пантери“ е најважен комплет за 2 дена за оброк. 2x цимет јаболко овес (појадок). 2x готвач Сораја чили вар чинии (ручек). 2x тестенини Примавера (вечера). 1x Неаполски сендвич за сладолед. 7 порции, комплет за јадење бара приближно. 7 чаши врела вода за да се подготват ентериери. Совршен за кампување, пешачење, ранец, истражување, лов, риболов, итни случаи или едноставен оброк во движење!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set

Калдвел 16 "место во целта 9 дијамант, сила со висок контраст : Боја со голема видливост за да се види на до

Дневната худи од Georgeорџ : Лесен за носечки слој направен во мека и истегната измислица Совршено како пре

11,50 инчи моделирани, корсети вебстраница : црна кожна школка создава премија за трајност на врвот, потре�

Без разлика дали излегувате, висат со пријателите или останете внатре, станете пријатно со Duster Cardigan на Te

Нашите девојки Cheetah Girls & Toddler Girls Cozy Velor Zip Up and Jogger Tracksuit, 2парчиња атлетично сет е дизајниран со мекост и ст�

Скудската бубачка е дизајнирана со сегментирано тело на рак на рак и има животни антени, нозе и опашка о�

Чекор во шик стил со балетскиот стан од Brinley Co Овој чевли има класичен стил на зашилен пети со разоткриен

Ако барате одличен резервоар за да го облечете во теретана, да трчате работи или само да се дружите дома,

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

Работев со акварел и исто така уживам во сликањето на дрво со акрилни бои Од рана возраст, се чувствував

Оваа четкана плетена ткаенина е совршена за секој што бара да го подобри нивниот стил на гардероба или у

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Inенски цветни вез го украсува овој симпатичен џемпер на пуловер од историјата на дизајнот...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Создавањето на ставање заедно никогаш не било полесно! Овој елегантна породилна туника врвот има фигур�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Обичниот чевли со солиден ајкула се наоѓа на обвивка од ткаенина во стилот на Шерпа, која додава топлина

Scroll