Новак
Докерс Машки директно вклопуваат совршени пантолони

Докерс Машки директно вклопуваат совршени пантолони

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 622.40

Овие ги нарекуваме совршени панталони со причина. Најдобри продавачи на година, кои се лесни за стил, тие сигурно ќе станат еден од вашите омилени. Овие ги нарекуваме совршени панталони со причина. Директно вклопување ова вклопување е исправено и опуштено - но никогаш не мекоти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесни и разноврсни, овие панталони Chinos од Докерс ќе ви помогнат да ве одржат стилски и удобно каде и да в�

Панталоните доаѓаат со 2 џебови со рака на страните и грбот, што е многу погодно, можете да го ставите ваш

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит Со директно и опуштено вклопување што н

Геометрискиот печатен и дизајн на блок во боја ве тера да се истакнете од толпата Меката ткаенина овозм�

55% памук 45% Поли машини за миење ладно, користете волна / деликатен циклус на миење, само белило на нехлор

Машки стрии Твил колено цвеќиња џогерни панталони Со атлетско вклопување и заоблена нога, пантолоните �

Ако сакате пар панталони кои изгледаат многу стилски и добри на очите, тогаш овие панталони со шема на л�

Chaps Tan Flat Front Pants доаѓа со вистинската количина на истегнување за да се чувствува пријатно Класичната пер�

Соодветното и стилот на нашиот потпис измиени чино, со 2% истегнување додадени за дополнителна удобност

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста Направено со директно вклоп�

Лесни и разноврсни, овие панталони Chinos од Докерс ќе ви помогнат да ве одржат стилски и удобно каде и да в�

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

Потпис од Levi Strauss & Co Функционални панталони со права чино, ја израмни вашата гардероба без да жртвувате �

Информации за производот Оваа машка прозорец со проверка на прозорецот е сигурно да ги сврти главите за

Scroll