Новак
Време и вистинско породилно ткаен макси фустан

Време и вистинско породилно ткаен макси фустан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба. Опуштено вклопување и вратоврска на половината додаваат удобно и женско чувство на овој печатен мајчински макси фустан. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-врат и назад. Без ракави. Печатење на сите. Мека, истегната ткаенина. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Породилно ткаен макси фустан за жени од време и вистинска.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој цветниот фустан на ракав на лаптот на Лаз Ланге, има совршена количина на странична тресење за да г�

Мини фустан без должина на коленото, без никаква привлечна и маѓепсана очите, бидејќи го обликува овој ф

Совршен фустан за викенд надвор, удобниот фустан за мајчини маица има прекрасни опции во боја, v деколте,

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба...

Свеж, модерно преземање на едноставниот црн мајчински макси фустан Лесно за носење и класично недооцен�

Шармантен и сладок овој разгорен породилен мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќи се

Овој прекрасен, воздушен мајчински макси фустан со 24 / 7 комфорна облека има факс завиткан ефект на карос

Мека удобна ткаенина го обликува овој прекрасен фустан за завиткување со вградени ракави со должина од

Направете изјава што е сигурно да биде забележана во бело на црно цветно облекување на породувањето! Ов�

Прекрасниот стил има здолниште Алинија со големи плети, деколте на рамото, долги ракави и макси должина.

Овој стилски едноставен фустан за породилно резервоар со 24 / 7 комфорна облека има алинијата исечена со �

Овој пат и плетениот фустан со краток ракав е задолжително парче за вашата породилна гардероба Мека ист

Времето и породилното плетено фустанче од бебето ќе ве одржува удобно и тренд во текот на целата бремен�

Совршен фустан за викенд надвор, удобниот фустан за мајчини маица има прекрасни опции во боја, v деколте,

Овој породилен фустан со долги ракави удира веднаш над коленото и има класично затворање и градежништв�

Овој фустан за мајчинство без ракави е за класичен гламур Со слабеење и ласкава форма, овој мајчински ма

Елеганција и удобност во едно! Максинскиот фустан на Empire Weist V Neck Maxi има воздух со едноставна елеганција �

Сè што е вообичаено, овој моден напред мајчинство Макси фустан има детали за ладно рамо на ракавите со д�

Безобразно чувство и проточно вклопување се комбинира за овој удобно дестинација за породилно вратовр�

Шармантен и сладок овој разгорен породилен мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќи се

Овој класичен, безвременски стил има здолниште Алинија со големи плети, тркалезно деколте, долги ракави

Елеганција и удобност во едно! Максинскиот фустан на Empire Weist V Neck Maxi има воздух со едноставна елеганција �

Дизајниран со силуета за завиткување на силуета, овој ¾ ракав Максичен фустан има Vврат, собрана половин

Лесно носење со елегантни допири, овој породилен макси фустан од Романски Циган има каросерија за завит

Дојдете за стилот и останете за леснотијата на овој породилен фустан од маица од ох мама Изработено во с

Ретро и шик овој фустан за мајчинство со миди е удобен стил за лето Достапно во прекрасна разновидност н

Овој фустан за мајчинство без ракави е за класичен гламур Со слабеење и ласкава форма, овој макси фустан

Scroll