Новак
Карат Т.Г.В. Создаден прстен за ангажман со бело злато солити од 14KT

Карат Т.Г.В. Создаден прстен за ангажман со бело злато солити од 14KT

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Исечење на скапоцен камен : овален. Создаде бел моисанит. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Изработено во 14 KT бело злато. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Монтирано во бујно бело злато, овој прстен има еден овален, блескав создаден бел моисанит скапоцен камен (9 x 7мм) што е украсено на рингот во поставка за измет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн...

Покажете го вашиот одличен вкус на стил со овој шармантен бенд од зрачен оган, внимателно направен од 14 �

Слатка и толку романтична, овој скапоцен камен и дијамантски прстен е сигурно дека ќе го освои своето ср

Добијте елегантен и шармантен изглед со овој зачудувачки дијамант и сафир прстен Изработено во 14 карат�

Осветлете ја секоја облека со пристапување до овој прекрасен аметист и дијамантски прстен Модерен од 14

Овој ринг со акцентиран скапоцен камен и дијаманти може да се пофали со изглед на елеганција и софистиц�

Овој мила прстен на принцезата солитер од зрачен оган е направен од 14 карат бело злато Се одликува со 6мм

Оваа обетка за обетка е направена во 14 K бело злато, покажувајќи кружен розов сафир Ова елегантно парче п

Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандар

Идеалниот подарок за вашата loveубов, овие обетки се совршена големина и имаат огнен природен скапоцен ка

Бидете брзи да покажете ectionубов кон вашата мајка или мајката како фигура во вашиот живот со тоа што ќе и

Загарантирано 100% задоволство нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага

Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил Поставување на Морганит : Подготвен дел Сите мат�

Scroll