Новак
Трговска марка ликовна уметност „Лупус лупус I“ платно уметност од Роберт Фаркас, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Лупус лупус I“ платно уметност од Роберт Фаркас, бел мат, црна рамка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2601.60

Уметник : Роберт Фаркасубјект : животни : Современа трговска марка ликовна уметност „Лупус лупус I“ платно уметност од Роберт Фаркас, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Роберт Фаркас. Предмет : животни. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има сина и црвена акварел слика на волк. Печатење на giclee под акрилик во црна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Кортни Прахлсубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметнос�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на

Уметник : Vision Studio Subject : Cuisinestyle : ModernCentury Modern Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за вис

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографија на фотосебјек : Пејзан пејзаж : Современа трговска марка ликовна уме

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање в

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметно�

Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимо�

Драматичен влез Роуз, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна розова б

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со цветниот аранжман x од Wynwood Studio Canvas, прекрасно цветно бук�

Создадено во согласност со визијата на уметникот, доаѓа ова прекрасно уметничко дело што рефлексира уб�

Што и да сте варосани, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Scroll