Новак
Lidden Еден палто за внатрешна боја и буквар, интуитивна сива, 1-кварта, полу-сјај

Lidden Еден палто за внатрешна боја и буквар, интуитивна сива, 1-кварта, полу-сјај

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*, исклучителна завршница за криење и дамки. Оваа формула со низок мирис/ низок VOC има одлична чистаност, така што таа стои до чести чистење. Идеално за употреба на правилно подготвени внатрешни wallsидови, тавани или трим составени од нов или претходно насликан сув wallид, гипс, asonидање, дрво и метал. Достапно во рамни, лушпи од јајце, полу-сјајни шеини. Внатрешна течна боја + буквар*. 100% акрилик. Најдобро скриј и покривање до 100 квадратни метри по квар. Одлична миење. Овозможува облога отпорен на мувла. Низок VOC, низок мирис; Суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Colorplace® Ultra Paint & Primer е врвен квалитетен производ кој нуди одлична покриеност и скриен и е многу издржлив и

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Премиум перформанси на боја по одлична цена Оваа врвна квалитетна внатрешна боја нуди одлична покриено

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, ајкула, 8 унци е низок VOC, низок мири

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, полусјај, класична тиркизна, 1 галон е низ

RustOleum сигурна боја за внатрешна боја + Primer нуди дизајнеринспирирани, претходно мешани бои кои се совршен

Scroll