Новак
Бела, Зиссер Перма-бела јајце-школка за внатрешни работи и мувла доказ- кварта, пакет, пакет

Бела, Зиссер Перма-бела јајце-школка за внатрешни работи и мувла доказ- кварта, пакет, пакет

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Бела, Зиссер перма-бела јајце-школка за внатрешни работи и мувла доказ- кварта, 6 пакет : е акрилна внатрешна боја со високи перформанси формулирана за да ги заштити внатрешните површини, додека спречува раст на мувла и мувла на филмот за боја. Перма-Вајт е дизајниран да произведе цврста, издржлива, завршна облога што издржува влага и се спротивставува на подигнувањето на нечистотијата. Внатрешна употреба на wallsидови, wallидни шуплини, тавани, трим, врати и сродни површини што се сликаат. Низок мирис, базирана на вода. Лесни својства на апликација за високи скриени и одлични допири. Само -примирање - се држи до површина без пескарење. Перење, боја со низок мирис работи одлично во бањи и подруми. Содржи EPA регистриран мувла, ги исполнува AIM, Carb SCM, OTC SCM и SCAQMD стандардите за „не-рамни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, сатен, меѓународен сив, 1 галон е низок VOC,

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на пал�

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Colorplace® Ultra Paint & Primer е врвен квалитетен производ кој нуди одлична покриеност и скриен и е многу издржлив и

Повторете го "v " со целосно натоварен валјак за секои 2 стапки од 2 ft Не тенка ако користите ролери или чет

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Создадете добредојден дом по прифатлива цена со подобра домови и градини за внатрешна боја и буквар...

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Внатрешноста на Glidden® Еден палто е боја за суперпремиум, која обезбедува во една покриеност на палтото*,

Scroll