Новак
Време на одмор, грд божиќен џемпер

Време на одмор, грд божиќен џемпер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 590.08

Ширете малку расположиво празникот во овој шарен Божиќен џемпер од време на одмор. Совршено за грда џемпер добијте посетители или секој ден само сакате да се чувствувате дополнително празнично. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Дизајн на празници. Совршен подарок за неа. 85% акрилик/15% полиестер. Миење на рацете. Увезени. Christmasенски Божиќен џемпер од време на одмор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Главен гардероба, овој џемпер нуди лабава вклопување, совршен за дневно облекување Овој слој е едностав

Нудејќи без напор случајна стил и целодневна удобност, женското рамо на рамото на Алисон Ендрус со асим�

Со овие Тера опуштено вклопување Подигнување и инсејм : средно ројс; Цела должина Затворање : Повлечете �

Овој екипаж со долги ракави е совршен џемпер за да ве одржува убав и топол за време на сезоната на празни

Класичниот пуловер добива ажурирање во стилот со женски џемпер за вратот на вратот на плажа, омбре Овој

Со овие Тера опуштено вклопување Подигнување и инсејм : средно ројс; Цела должина Затворање : Повлечете �

Однесете ја вашата дневна облека на следното ниво со овие панталони од вафли од Кендал + Кајли Завршени �

Инстант леснотија и тотална удобност во атлетските работи на лесни џемпери Повлечете ги и за fallуби се в�

Биди starвезда што си! Со забавно, печатење на сите, срцето на сите starsвезди на џемперот со starsвезди е сигур�

Овие удобни плетени панталони од атлетски дела се предодредени да бидат ваш нов викенд Имајте удобен, н�

Класичен пријатна екипа на екипажот добива шарено ажурирање од сребрена облека со овој мек француски џ�

Вратете се, опуштете се и уживајте во вкупната удобност на супер меките панталони за атлетизирање на ср�

Џемперот за кабелски кабелски кабелски кабелски слава е погоден за еден ден во канцеларијата или секој�

Подгответе се за најсреќното време од годината со ова празнично време женско елф грдо Божиќен џемпер...

Подобрете ја вашата активна гардероба со овие атлетски дела женски панталони за нозе Атлетските работи

Шарениот џемпер на Ханука од американскиот бод е пријатна, забавна и празнична Приближно Мерења на моде

Повеќеслојна пантолона за секојдневниот живот, патничките џогери од атлетските дела се без напор абење

Полеснете го во ова време и суштинските суштински џемпери на дното на дното на жените Тие се направени о

Данкин сега женска плусголемина активна француска јакна Тери е совршена ставка за тренингот! Активни и

Scroll