Новак
Landенски женски преводени модерни прилагодени вклопени избледени џебови, повлечете ги карго -чистачот, стил 2036

Landенски женски преводени модерни прилагодени вклопени избледени џебови, повлечете ги карго -чистачот, стил

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 396.32

Движете се со леснотија во пред-измиениот природен карго-чистач, кој обезбедува „скршен во“ изглед и чувство со многу складирање. Двојната еластична еластична и внатрешна влечење предни и странични парчиња обезбедуваат удобно вклопување, додека шевовите со повеќе игла и пикадото на задниот дел додаваат модерни карактеристики. Ефикасно чувајте ги сите ваши основни медицински додатоци во две пространи џебови со странични раце со дополнителни џебови за додатоци, или во заварувачки товар што се наоѓа десно. 53% памук/44% полиестер/3% спандекс. Современо прилагодено вклопување : прилагодено да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето . Класично и удобно работно носење : Облечете се да импресионирате со овие разгорени карго за нозе, панталони за жени со чиста рамна фронт и удобна еластична задна половината. Inseam : Редовно : 31,5 "Petite 29" Tald : 33.5 ". Преостана мека удобност : Овој материјал е преовладуван за дополнително меко удобно чувство што дише низ денот. Двојскиот Стенд Спандекс додава дополнителна флексибилност. Лесна нега и живописни бои траат подолго . & Складирање : 2 странични џебови со дополнителни делители на додатоци и 1 карго џеб. Landau - Направено подобро : Ние сме експерти во индустријата со над 50 години искуство со обезбедување висококвалитетна и издржлива медицинска облека на која им се верува генерации на здравствени работници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дајте си малку дополнителна топлина со Medline Comfortease ™ Unisex затоплување јакна, WHCIH ќе координира каков било

Дајте си малку дополнителна топлина со Medline Comfortease ™ Unisex затоплување јакна, WHCIH ќе координира каков било

Кратката јакна за кратки ракави на Wonderwork е редизајнирана со удобно поставување во умот, што го прави сов

Нашата колекција Scrubstar Premium Collection Mock Top ги има стилските детали за цвест, предниот и задниот јарем и контр

Овој DC Comics Super Heroенски печатен чистач на вратот Vвратот е забавен и модерен Се одликува со врзување на ко�

Почувствувајте ја моќта на овој дизајн на печатење на Wonder Wonder инспириран од аниме Застанувајќи за висти

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Овие женски панта

Овие панталони за чистење Scrubstar ги проверуваат сите правилни кутии за модерен, функционален и одржлив и�

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

Medline Comfortease Ladies Elastic Pants Pants Pants, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одлично надвор од а�

Искусете крајна мекост и крајна удобност во овој врвен чистач на Scrubstar кој нуди покачен стил и функција �

Останете удобни во текот на денот во овој стилски, без напор, високо издржлив врв на чистење Одликувајќи

Дајте си малку дополнителна топлина со Medline Comfortease ™ Unisex затоплување јакна, WHCIH ќе координира каков било

Кратката јакна за кратки ракави на Wonderwork е редизајнирана со удобно поставување во умот, што го прави сов

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобно и функцион

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобно и функцион

Medline Comfortease Ladies Elastic Pants Pants Pants, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одлично надвор од а�

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобно и функцион

Оваа плетена лента за половината инспирирана од јога со модерен стил на одблесокотнога го карактеризир

Сигурно ќе дадете изјава во оваа современа загрева јакна со механичко истегнување Нудејќи затворање на

Стилот што го сакате ги исполнува карактеристиките и флексибилноста што ви треба во оваа привлечна тун�

Нашиот карго Pant со природен раст ја карактеризира нашата механичка ткаенина за истегнување за целоднев

Medline Comfortease Ladies Vвратот со два џебни врвови, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одличн

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобно и функцион

Scroll