Новак
Активни ткаени технолошки шорцеви за мажи и големи машки и големи мажи, до 5xL

Активни ткаени технолошки шорцеви за мажи и големи машки и големи мажи, до 5xL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 255.84

Подготвени, постави, оди! Овие ткаени шорцеви од Расел се совршени за следната активност на цртичка или тренингот. Изработени во ткаенина што е удобно и ладно со влага за влага, активните шорцеви на овие мажи се исто така дизајнирани со еластична половината со прилагодлива вратоврска за влечење за да можете да го најдете вистинското вклопување. Спарете ги овие шорцеви на мажите со омилените резервоари или тимови и облеката за активност е завршена! Материјал : 48% полиестер/38% рециклиран полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Rise 9 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со 2 ”затегната еластична половината за дополнителна удобност. Ocketsебови : 2 странични џебови со најважни работи за мрежи. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување; Влагата на влагата на Dri-Power за да помогне да се одржи ладно и суво; Технологијата Intelli Fresh ye помага во контролата на мирисите; рефлексивна лента во задниот отвор; рефлексивно r-logo. Вршени шорцеви за мажи од Расел.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Краток опис не е достапен, Делуксот со висок грб извршен кожен стол има густо поставено контурно седишт�

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

Уметник : Крис Мојерсубјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галерија обвит

Удобно вклопување и лежерни вибрации се само неколку причини за кои сме за loveубени во плетените патики �

Истакнати бои : Бела, Тан, Група Светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричм

Тоа е како вашиот омилен удобен кардиган, но во форма на перница Со својот декоративен дизајн на макраме

ZinVivek 37 ”Делукс дрво платформа за кревет со рамка со глава, целосна природна убавина, дизајн на квалитет

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

Уметник : Крис Пашкесјубјект : Апстракт Стил : Тип на крајбрежје Продукција : Галерија обвиткано платно у

Лесно ветре и дише Оваа лесна кошула од без граници е гардероба што мора да ја има со своите кратки ракав

Импресионирајте ги вашите гости со вашата табела за паб на Chrome Оваа целосно функционална табела за паб �

Scroll