Новак
Комплетен џемпер со долг ракав за породилно со централен цвест

Комплетен џемпер со долг ракав за породилно со централен цвест

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Останете удобни за време на бременоста со овој класичен породилен џемпер од избледена слава. Направено од мека и лесна плетена мешавина од рајон, овој врв со долг ракав е совршен за кул есенски денови кога ТЕЕ не е доволно топла и јакна е премногу затрупана. Долгата должина на туниката обезбедува џемперот целосно да ги покрива дури и најизразените удари за бебиња, а има стилски центар на центарот што тече низ предниот дел. Трендовски деколте со ребрести V го комплетира породилното врвот, кој е достапен во разновидни стилови и парови убаво со фармерки и хеланки. Изборен славен породилен џемпер со долги ракави, со централен цвест : 60% рајон, 40% полиестер. Породилен џемпер. Плетена конструкција. Долга должина на туника. Центар цвест. Долги ракави со манжетни со ребра. Ребреди V деколте. Ребреста полите со странични парчиња. Достапно во разновидни стилови. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подлогата за сопирачките на Bendix Disc изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Додадете пријатен слој во вашата гардероба без ова, без граници на руно пуровер Одликувајќи се со сите, �

Лесно ветре и дише Оваа лесна кошула од без граници е гардероба што мора да ја има со своите кратки ракав

"Донеси забавно вибрации во вашиот дом со едноставно маргаритка 26 " x 26 "брусница гео лудост акцент перни�

Пресекувачките линии и асиметричната основа го поставува тонот за оваа зачудувачка табела на конзолат�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цв

Истакнати бои : Бела, Тан, Група Светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричм

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Симплистичките, но привлечни килими од Флоријанската колекција без напор служат како примерна претста�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Изразувајте ја својата посветеност на иднина заедно со овој исклучителен прстен за коктел на Морганит �

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Од спалната соба, до дневната соба, па дур�

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

Иберија Jackек Мекерел е висококвалитетен, одржливо извори на конзервирана морска храна, кој нуди и одлич

Прославете ја својата случајна со маж пештерски мат од решенија за лиценцирање на спорт! МАТ се одликув�

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој часовник на wallидот на фармата е направена на 100% �

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи.Ум�

Во ЕССЕ Опуштената, тенок фитла нозе и високиот половината им дава удобност и стил на овие класични карг

Тоа е како вашиот омилен удобен кардиган, но во форма на перница Со својот декоративен дизајн на макраме

Неколку животни се исто толку величествени како благородниот слон Овој гигант Амблис по патот низ Сава�

Овој производ е симнат од полиците Овој производ е симнат од полиците Овој производ е симнат од полицит�

Трио на привлечни обрасци и дизајни Овие дела ќе додадат уникатно чувство за стил во секоја просторија �

Вестлејк СТ100 е сезона за автопатска терен гума направена само за употреба на приколка ST100 има двојни че�

Задржете се на краткиот ракав за кратки ракави на оваа чудо на Nation Nation за вашиот млад човек...

Scroll