Новак
Опашка од петел, смокинг пастрмка од виножито, Оз

Опашка од петел, смокинг пастрмка од виножито, Оз

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Од 1950 -тите, оваа оригинална опашка од петел е и сè уште е една од најпродуктивните вртења наоколу. Се користи за да се фати скоро за секоја Gamefish, пулсирачката опашка од опашката на петелот и привлечното дејство за вртење ќе направи штрајк со риби кога ништо друго нема да работи. Достапно во 10 големини и над 100 различни бои, има опашка од петел точно за секоја ситуација на риболов. Петелна опашка, тиква од пастрмка од виножито, 1/8 мл : Неверојатно продуктивно. Фати скоро за секоја Gamefish. Достапно во 10 големини и над 100 бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Јакима мамка СпинНГло 1 1 / 4 "Риг риболов мамка, двојно неволја UV розова, големина 1, 102 dtupmp Јакима мамка Спи

Доверба од риболовци насекаде, промо Spinner Bait е добра опција да се задржи во скоро секоја кутија за справи

Од 1950 тите, оваа оригинална опашка од петел е и сè уште е една од најпродуктивните вртења наоколу...

Оригиналниот спин на Johонсон Буба е револуционерна иновација Едноставен и лесен за употреба за секое ни

Оригиналниот риболов на риболов на риболов на петелката на Yakima Bait Worden, сјај пламен и tux, 1 / 24 мл., 204 GFLTux Yakima

Мајките за вртење / вртежите / вртежите; H&H врба лист, 3 / 8 мл, бело : лесен за фрлање и враќање Рамно гумено �

Дизајнирано од Pro Anglers, Finesse Spinnerbait на War's Eagle Spinnerbait, привлекуваат спорт кој е помал профил што работи одли�

Оригиналниот спин на Johонсон Буба е револуционерна иновација Едноставен и лесен за употреба за секое ни

Се користи за да се фати скоро за секоја Gamefish, пулсирачката опашка од опашката на петелот и привлечното �

Mepps Aglia Long е длабок вртеж за врба лист Нејзиното сечило "го прегратка " телото за време на преземањето, доз

Scroll