Новак
Медот може да направи 16 без олово глинен печка пица камен

Медот може да направи 16 без олово глинен печка пица камен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Тоа е филмска ноќ, а ројот на Preteen Boys во вашата дневна соба има случај на болки во одгледување и глад. За среќа, не прашувате каде да купите камен за пица - подготвени сте со овој стар камен од печка од печка и гответе мега пита што ги храни масите. 16-инчниот камен пица и камен од леб се направени од истиот оган-материјал што се наоѓа во печки и печки за експлозија, помагајќи во набавка на пита од пиперони од нивните соништа. Неговиот материјал е доволно издржлив за да се пресели од вашиот ладен фрижидер и во вашата топла рерна без пукање, иако може. Најдобриот дел? Симетријата на печењето на каменот ги одржува топите на пицата уредни и во линија, што е повеќе отколку што можете да кажете за вашата ноќна публика на филмот. Медот може да направи 16 "Стара камена печка пица камен : прави пица и леб со квалитетен ресторан со крцкава кора. до 2000 година ℉ во рерната или на скара. Трајни, не-пукачки; направени од мешавина од глини без олово. Специјално инженерирано топлинско јадро ги елиминира центрите со затегнување. Димензии : 16 ”дијаметар.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Kwikset 6773 V1 UL En Endidle Turn Deadbolt со празна плоча со RCAL Latch и RCS Strike со нова шасија светла месинг финиш kwikset 6773v1 UL En En

Вашето бебе ќе ги сака нашите 100% органски памучни тела Супер мека, супер симпатична! Вашето бебе ќе биде

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа кафеава

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања IDG City Skyline Париз килим, 22,5 "x 37" : Прекрасната уметност од Марко

Овој зачудувачки женски златен часовник има нараквица од не'рѓосувачки челик и прецизно движење на јап�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Слатките соништа се на пат кога се лизгате во сетот на пижами на Комо Блу Толку едноставна, но сепак толк

Scroll