Новак
19 Пред -осветлени кикирики Вудсток на мраз лизгалки на отворено Божиќна декорација - чисти светла

19 Пред -осветлени кикирики Вудсток на мраз лизгалки на отворено Божиќна декорација - чисти светла

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 349.44

Вудсток Еден од најомилените ликови од кикирики е поставен за празниците во неговата светло црвена капа и сините мраз лизгалки подготвени да лизгаат низ вашиот двор! Едноставно ставете го на кое било место во затворено или на отворено за забавен допир на носталгија. Ако се користи на отворено, се препорачува ова да се постави под покриена област. Карактеристики на производот : Од колекцијата на кикирики, официјално лиценцирана стока пред осветлена со јасни мини светла 36 "бел оловен кабел лесен 3-парчен склоп што може да се сруши за лесно складирање содржи 1 приклучок со крајниот конектор што ви овозможува да ставите повеќе осветлени украси заедно (да не надминувате заедно (да не надминувате заедно (да не надминувате 210 вати) UL наведен за внатрешна или надворешна употреба доаѓа со приземни влогови Екстра -пинови за резерви на резерви за замена и осигурувачи од 120 волти 60 Херц 0,16 засилувачи 19,2 вати Димензии : 19 "H x 11 " W x .5 "D материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S материјал (S . Пред-осветлена со јасни мини светла. Лесно собрание на 3 парчиња. UL наведен за внатрешна и надворешна употреба. Мерки високи приближно 20 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Премиум растителна храна Враќање во корените Органска растителна храна Премиум Едиблс мешавината е сп�

Цврст не'рѓосувачки челик 5мм инспиративна манжетна од розова кутија 5mm2019believeinsomethingblk (увезени материјал

Резултат класична маица од атлетски дела и завршете ја облеката за атлетизност на денот Овој основен вр

Bfgoodrich Radial T / A Performance AllSeason Tire Tire North America прва радијална гума со скоро 40 години тркачко наследство Радијал�

Чувајте удобно додека останувате активни во оваа маица со долг ракав од атлетски дела Оваа машка машка �

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа.Уметни

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“ Изградени да издржат секојд

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минима�

Сет за кошула и нозе со две парчиња; Само јака со штанд со јака и стојат на контраст на внатрешната јака; 6

Нова сезона, нов изглед Време за џемпер на бесплатното склопување за шик пресврт на класичен обичен сти�

Потекло : Виетнам Слајдот ви овозможува дополнителна забава за вас Дизајн на куќи и прозорец Во кој се п

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност...

Scroll