Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Напредува во делумно сонце. Цвета пролет до мраз. Бели цвеќиња. Бегониите претпочитаат да се напојат постојано и рамномерно, со почвата да се чува постојано влажна, но не и водата. Важно е да се избегне да се дозволи почвата да се исуши целосно помеѓу наводнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Популарно растение за сивата дамки, Нова Гвинеја Импатиенс ќе произведе светло обоени цути од лето до м�

Донесете ја вашата градина во живот со овој подобар домови и градини Колеус Неговото прекрасно зеленил�

Нашата комбинација со двојни датуми Trixi® е едноставно забавна и загарантирана да биде толку полна со цв�

Експерт градинар QT Snapdragon, разни бои, годишни, растенија во живо на отворено, нега на растенија и информац

Потребни се 46 часа дневно сонце Харди до зона 11 (40 ° F) Сака да се напои 23 пати неделно Растенија во добро и

Барања за светлина : Делумна сенка Потребно е наводнување : Кога е суво Име на растенија : Бегонија Годиш�

Барања за светлина : Целосно сонце Привлекува колибри Брзо растечки, плодни цветачи Боја : повеќебојно Н

Soiree Kawaii White Peppermint има слаби бели цвеќиња со црвени центри над сјајно зелено зеленило цела сезона...

Гераниумите се популарно цветно годишно со класична, убава боја Неговите големи цвеќиња се достапни во

Зборувајте за сорта! Петуните доаѓаат во скоро неограничен асортиман на бои, форми и големини...

Scroll