Новак
Студио Ричфилд 2,5 Фау Вуд слепи, еспресо, должина од 72

Студио Ричфилд 2,5 Фау Вуд слепи, еспресо, должина од 72

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Ричфилд Студио 2.5 "Фаукс дрво ролетни се елегантна декорација за секоја просторија. Идеално за домот, работното место и другите околини, тие обезбедуваат целосна приватност кога се затворени. Тие се подигнати и спуштани со механизам за навалување на кабелот, додека трапезоидната дно железница создава А. поцелосно затворање. Овие ролетни од дрво од дрво се лесни за чистење и вклучуваат декоративна валенција на круната. Консолидаторот на отцепениот кабел обезбедува безбедност на децата. Монтирање на хардвер и упатства се вклучени за полесна инсталација. Ричфилд Студио 2.5 "Фаукс дрво слепи, еспресо, 72" Должина : ПВЦ материјал. 3 "Декоративна валенција на круната. 2,5 "Слаки од дрво од дрво. Понуди целосна приватност кога е затворена. Влажност и отпорна на топлина. Консолидатор за отпадоци од кабел за деца. Избришете го чисто со мека крпа и благ детергент. Вклучува сите монтирани хардвер и упатства. 1/2" Днебито Од ширината за да се овозможи соодветно вклопување во прозорецот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или прицврстување на четката од правосмукалка од правосму

5 ”имаат надградени летви за приватност за дополнителна приватност и контрола на светлината, како и 25% п

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Произведено со ПВЦ за комерцијално одделение, нашите ролетни за безжични делови од дрво се трајни и раз�

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Бесплатните ролетни од дрво на чикологија се направени за да се вклопат за да се вклопат Сите прозорци о

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Подобри домови и градини 2инчни ролетни безжични ролетни се изработени од факс дрво, обезбедуваат прива

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

2инчниот безобразен дрво „Ричфилд Студио“ со безжични безобразни дрво носи елегантен, класичен изглед

Richfield Studio 2.5 "faux lounds linds, како и елегантна декорација за секоја просторија Идеално за домот, работното мес�

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Подобри домови и градини 2инчни ролетни безжични ролетни се изработени од факс дрво, обезбедуваат прива

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Безобразните ролетни со безжични делови од Ricfield Studios 2.5 ”имаат надградени летви за приватност за дополн

Scroll