Новак
Уникатни поволни цени сатен перница со патент, патување, розова

Уникатни поволни цени сатен перница со патент, патување, розова

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред да набавите и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на мониторирањето на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студијата. Свилен сатен ткаенина. 300 броење на нишки. Скриено затворање на патент. Цврста боја. Вклучува само 6 парчиња перници. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% сатен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Случаи за уникатни поволни цени за перници нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита з�

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

Изработено од ткаенина за дамки од Полтер, уникатни поволни перничиња, нуди не само мека и удобна тексту

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Случајот за перници на Клара Кларк Премиер 1800 е одличен избор за оние што бараат утеха Овие пријатни пер

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Направено од 100% 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатни случаи со перници за каросерии не нуди само мека

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, перници за уникатни поволни цени нуди не сам�

Направено од висококвалитетна сатенска свилена ткаенина, уникатната перници за поволни цени нуди не са

Наменето да го внесе луксузот на салонот во вашиот дом, 100% чиста свилена перница е олицетворение на без �

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Уникатните случаи на перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштит

Свилата е протеинско влакно, содржи 18 видови аминокиселини корисни за човечкото тело Спиењето на свиле�

Изработена од 100% висококвалитетна и издржлива ткаенина со кадифе од полистер, оваа уникатна договори з�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за пово�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за пово�

Изработено од 100% високо квалитетна и полиестерска ткаенина, оваа уникатна карирана обвивка за фрлање п�

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, Единствени случаи на перници за каросерија з

Уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени не нудат само мека и удобна текстура, туку и �

Бидете подготвени за следното спиење со нова сатенска перница и маска за очи поставени од Бетси nsонсон �

Донесете сонувачка мекост во вашиот кревет со нашиот комплет за пребројување на памук со нишки од милис

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, Единствени случаи со перници за перници нуди не само �

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Scroll