Новак
Медден NYујорк Јуниорс го фрлаат фустанот за зачувување со нивото на здолниште

Медден NYујорк Јуниорс го фрлаат фустанот за зачувување со нивото на здолниште

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 128.00

Овој фустан за зачувување од Мадден NYујорк ги кажува сите вистински работи - чувајте го флерт и прекрасен! Дизајнот на отворено грб има вратен врат и пукана лента за половината за тоа совршено вклопување. Здолништето со треперење на трепет му дава многу движење, идеално за танцување ноќта. Направете го тоа свој со вашите омилени сандали и додатоци. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена; А-линија силуета. Должина : мини. Затворање : Пуловер со запрена вратоврска на задниот дел од вратот. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Лесна ткаени ткаенина; предно поставено тело; Supplice Surge V-Neckline; Замачкана лента со половината со врвот на шут; Ниво на здолниште; Отворете назад. Ставете го фустанот за зачувување со нивото на здолниште од Мадден Cујорк.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите јуниори фустан од бебиња без граници е совршен фустан за речиси секоја пригода Освежете ја вашат

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, ова копче предниот фустан од без граници ги п�

Направете го вашиот ден полесен со тоа што ќе започнете со пушаниот мини фустан на бесплатното склопува

Вашиот пролетен фустан за сензација е тука! Влезете во новата сезона со овој симпатичен мини фустан од б

Времето и запрениот фустан на Тру е симпатичен и едноставен стил што треба да уживате во денот...

Кул, лесен и подготвен за забаваиспратете ја оваа сезона што мора да го има фустанот од Дерек срце...

Сето тоа е во деталите со овој фустан за џемпери со долг ракав Овој стил има силуета на каросеријата, пре

Започнете ја топлата сезона во фустан од капчиња од капчиња без граници Совршен пролетен фустан, се одл�

Прошетајте со цветање во вашиот чекор во овој цветен цветен печатен мини фустан Премиум мека ткаени тка

Еве нов стилски главен дел за вашата гардероба Фустанот за маици на Ела Самани е мек, удобен и разноврсе�

Сончев ден повикува на спектакуларен фустан и без никакви фустани без ракави на границите не е само бил�

Посебно шик, дружете се во фустан од кошула без граници за изглед што ве одржува на точка за секоја приго

Зафатете ја сезоната во овој разигран мини фустан со долги ракави од лажичка Полн со важничења, овој фус

Долги ракави и квадратен врат додаваат вечен ретро стил на ткаен кадифено мини фустан Канал гроздоберш�

Овој елегантен, каросек, женски фустан од џемпер со ребрести женски е совршен за секој посебен настан! Т�

Овој фустан од половината од капчиња од половината од без граници е симпатично, флертно едно парче што т

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед Codcon Fit ги гушка вашите �

Лизгајте се во нашиот омилен фустан со тока без граници изглед што сакате да го носите цела сезона! Одли

Носете го ова четиринаесетто место женско вишок фустан со флип, каде и да сакате! Овој фустан е доволно р

Овој забавен и флерт додаток на вашата гардероба ги проверува сите кутии Со кратки ракави за мафини и на

САД Поло Асн Предниот фустан на копчето нуди лесен стил за секојдневно носење Приближно Омилени мерења

Овој огнен, мини фустан за жени е совршен за вашиот летен плакар Таа е обликувана во ткаенина на очен со �

Мекиот летен стил точно за сончеви денови и пријатни ноќи, овој мини фустан без ракави од без граници ги

Канализирајте го внатрешниот стил на Y2 K со овој совршен кариран, фустан од каросерија и маица поставени

Ажурирајте ја вашата секојдневна гардероба без граници со поштенски фустан Овој уникатен фустан има Vв�

Мини фустан со долги ракави на време и Tru Women's Long Relly со 3 / 4 ракав има опуштено вклопување со 3 / 4 ракави и з�

Совпаѓање и подготвени да одат! Овој летен двопарчен сет од без граници има краток врв на ракав со здолн�

Елоквиите елементи се менуваат фустанот се одликува со чисти, едноставни линии и ласкаво, удобно вклопу

Да изгледате добро е без напор со Terra 31 ”долго од центарот на вратот за големина 1x Затворање : стил на пул

Scroll