Новак
Изматете го женскиот излив мини фустан со ракави со должина на лактот

Изматете го женскиот излив мини фустан со ракави со должина на лактот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Стилирани со важничења што продолжуваат засекогаш, избришаниот мини фустан на Scoop се влева без напор во вашата гардероба со топло време. Ракавите со светлосни ракави завршуваат на софистицирана должина на лактот, а вратоврската половината му дава на полабавата силуета ласкава кина. Подгответе го овој изглед на денот со лесни патики или дајте му вечерно ажурирање со вашите омилени потпетици. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини силуета; 33,75 ”долг. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави за волумен со должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : широко деколте; отстранлив, појас за само-вратоврска; еластична половината; Подредени каросери и здолниште. Лажички измешан мини фустан со ракави на лактот за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совпаѓање и подготвени да одат! Овој летен двопарчен сет од без граници има краток врв на ракав со здолн�

Овој елегантен, каросек, женски фустан од џемпер со ребрести женски е совршен за секој посебен настан! Т�

Од обични привлекувачи до преодни сценарија од ден во ноќ, кажете му здраво на вашиот нов фустан од може

Симпатична принт со став за лизгањенаииодење и го имате вашиот нов омилен фустан од без граници...

Овој лабав вклопен фустан без ракави со ракави со влечење ќе ги ласка сите фигури и е совршен за стилски

Овој прекрасен, шик, цветен печатен, женски фустан без ракави од BCBG Париз е дизајниран со неверојатен, ун

Протресете го вашиот стил со оваа уникатна облека од 2 парчиња поставена од без граници...

Направено од лесен и мек материјал, овој краток и ракав за мафини ви овозможува да останете удобни цел д�

Мини фустан со долги ракави на време и Tru Women's Long Relly со 3 / 4 ракав има опуштено вклопување со 3 / 4 ракави и з�

Добар избор за вашата гардероба, цветно печатење секогаш ќе биде во тренд Добар избор за вашата гардеро�

Забавен и флерт, без мрежен фустан од границите не додава пизаза на вашиот изглед Codcon Fit ги гушка вашите �

Овој огнен, мини фустан за жени е совршен за вашиот летен плакар Таа е обликувана во ткаенина на очен со �

Прошетајте со цветање во вашиот чекор во овој цветен цветен печатен мини фустан Премиум мека ткаени тка

Вратете се и уживајте во зачудувачката едноставност на мини резервоарот за слободно склопување...

Создадете ретро силуета со овој гроздобер фустан за маица Овој фустан со ракав со ракав ќе ве види низ п�

Лизгајте се во нашиот омилен фустан со тока без граници изглед што сакате да го носите цела сезона! Одли

Протресете го вашиот стил со оваа уникатна облека од 2 парчиња поставена од без граници Овој мини фустан

Вклучување на топлината за датумот ноќ или пошироко со срцевиот фустан на срцето на Мадден Cујорк Дизај�

Направете го вашиот ден полесен со тоа што ќе започнете со пушаниот мини фустан на бесплатното склопува

Протресете го вашиот стил со оваа уникатна облека од 2 парчиња поставена од без граници...

Направете изјава во овој фустан од каросерија од чипка Одликувајќи се со лушпано деколте и направено од

Овој фустан го прави сето тоа Без напор стилски со лесен, став за инаииодење, времето и фустанот без рака

Одење… за работа, за игра, за секој ден Фустанот за смена на слободното склопување ги одржува работите е

Scroll