Новак
Машка машка временска патека за патики

Машка машка временска патека за патики

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 448.00

Воведување на машката машка Lugz, класичен патика со низок профил што е обичен и кул. Овие лесни и трајни патики беа дизајнирани да бидат модерни и удобни од добивањето. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Останете кул, опуштени и удобно да ги носите машките Скекерс опуштено вклопени супериорни Милфорд...

Чевли за фустани со монашки ленти направени со изработена оригинална кожа за луксузно чувство Овој диз�

Меко Пријатна Удобно Одличен чевли за затворен простор за носење околу куќата или трчање Вклучува пате�

Забавни детали од мокпети му даваат на овој класичен лизгач на модерен пресврт Овој чевли има поставен �

Запознајте ја британската империја за машка империја ниска атлетска патика, дизајниран за вашата секој

Променете го начинот на кој се чувствувате удобно со овие иновативни влечки за затнување! DF Adapt нуди удо�

Направете да останете дома и да се карате уште поудобно со машката со целосна стапало на Мук Лукс Без ра�

Кањонот под влијание на планинар има средства на удобна патика, но изгледот на багажникот...

Класичното затнување само што доби модерно ажурирање! Поставата Supersoft создава пријатно комбо со аморти�

Ново ажурираниот Strider 2 е крајната модна патика што ќе ве однесе цел ден Лизгајте ги нозете во овие лесни

Како еден од нашите Premier Classic 6 инчи чизми, ние се погриживме Империја ХИ да биде ваш избор по избор...

"Looking for a great hunting boot that will keep your feet warm and dry? Look no further than our 1014 400g Hunting Boots! These boots are made with a 3 M Thinsulate insulation, a camo Eva m

Кожа од микрофибер Горна гума од гума во боја на гума за шири за зголемена гумена надворешна плоча со 84 в

Како пријатна како кампот околу пожар, овие влечки за вреќи за спиење на кедар се совршен избор без огле�

Кул ажурирање на класичниот лизга, Кампо ви нуди елегантен стил и лесно носење, сигурно ќе ви биде нов фа

Чувајте го чисто и едноставно со флип флоп Скот Хаваи Па Прилагодена гумена лента се карактеризира со д�

Со чист и класичен профил, можете да го спарите машкиот AVI со кој било изглед што го сакате Со многу разно

Машки Скекерс го опуштија вклопениот Creston Moseco Loafer Платното значи удобност и лежерен кул стил за овој лог

Модата ги исполнува функцијата со овие стилски, кожни инспирирани затнувања! Супермекото склопење на л�

За да ги задржите нозете суви, препорачливо е да користите водоотпорни гатачи или минигајтери кои ќе го

Како еден од нашите Premier Classic 6 инчи чизми, ние се погриживме Империја ХИ да биде ваш избор по избор Со бар�

Scroll