Новак
Правда Девојки Ретро Раглан маица, големини 5- & плус

Правда Девојки Ретро Раглан маица, големини 5- & плус

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Симпатична преземање на класичната бејзбол маичка, ретро-маицата на правдата има забавни ретро сурферски графики и контрастна боја Raglan ракави за ладен, обичен изглед. Стил на пуловер со вратот на екипажот. Контраст кратки ракави на Раглан. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за правда Раглан за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подгответе се за следниот голем настан на вашето момче со оваа кошула со фустани и вратоврска на Georgeорџ

Материјал : 60% памук / 40% полиестер; ТРИМ : 58% памук / 39% полиестер / 3% спандекс Грижа : Машината за перење...

Донесете нешто магично на спиење со овој пријатна, удобна ќебе за спиење од btween Овие девојки пижами на е�

Ажурирајте ја нејзината колекција на тексас со малку инспирација на Барби Овој симпатичен елек на Барб�

Девојките од Jordордаче девојки се слатки и лесни за носење за училиште или игра Ремените се прилагодливи

Од училницата до игралиштето, нема подобар избор за одгледување момчиња од панталоните со засилени пан�

Удобноста се среќава со симпатичен стил со џемперот на Wonder Nation и Tee Пом Пом трепет ракави на џемпери дода

Совршено за секоја посебна пригода или празнична забава, девојчињата Wonder Nation Glitter Weistband Sleated Scumpuit ќе имаа

Цврстата девојка на девојчињата на Детско место е совршена за секојдневно носење Удобното вклопување и

Облека за вашата девојка во оваа девојка со активен девојки од Данскин сега следниот пат кога ќе трча на

Среќно прогонство! Овој комплет има сè што ви треба за страв исполнета ноќ на трик или лекување! Овој кос

Забавно, трендовски и топло! Овој џемпер на Ченил од Ник и Лекси додава поп возбуда на нејзиниот изглед с

Покажете ја слатката страна на вашите корени на негативец во оваа стилска класична големина на костумо�

Scroll