Новак
Графички мета за кратки ракави на Машкиот Машки

Графички мета за кратки ракави на Машкиот Машки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.68

Барате мета што не е ништо помалку од легендарните? Овие памучни мешавини од Lee® прилично многу го кажуваат сето тоа. Буквално. Направено за редовно вклопување, лесно е да се носат овие удобни фитинг -тимови влечени во или надвор. Лесната вклопување ве одржува ладно кога температурите растат. Кога деновите и ноќите почнуваат да стануваат малку поладни, оваа мета е одлична за поставување под вашата омилена јакна или џемпер. Натоварени со сите карактеристики на удобност што очекувате да ги очекувате од Ли, вклучувајќи јака со ребрести екипи, засилени хем на рацете и долните полите, ова е една мета која е сигурна дека е главен плакарот. Редовно вклопување. Вратот на екипажот. Краток ракав. 50% памук, 50% полиестер. Стил #112334300.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Arizona St NCAT0860 Ретро лак бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на фан продавницата од Фанати

Северен Хадсон е солиден бренд дизајниран за активен животен стил со удобност во умот Овој краток ракав

Оваа мета од без граници има трендовски преголем вклопување и живеење во изглед што сигурно го сакате...

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носе�

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носе�

Gилдан машка памучна џеб Кошулата што го направи Гилдан славен со џеб Нашата предсмачкана ултра памучна

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа графичка машка машка машка дедо Одличен подарок за маиц�

Оваа забавна графичка мета од Вранглер дава изјава без да каже збор Направено од супермека мешавина од �

Секојдневно суштинско значење од Georgeорџ Освежете ги вашите удобни, обични основи со оваа машка екипа за

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа „машка графичка мета“ Одличен дизајн на маи�

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа еднострана машка графичка мета Одличен подарок за маица

Небраска бесплатен превоз по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанати

Дали некој рече Бу? Плашете малку забава за Ноќта на вештерките со оваа застрашувачки убав графички гра�

Покажете ја вашата благодарност со овој машко графички мета со теми за живот Одличен подарок за маица з�

Прославете ја црната историја со овие графички маици со предниот принт за привлечни предности...

Задебелен, класичен, лесен САД Поло Асн Графичката маица со дрес дава едноставна облека што е малку допо

Класичен мета кој е засекогаш обичен и секогаш кул може и да собере повеќе од една Овој Раглан Теј од Georg

Scroll