Новак
Биланс на череп за машка графичка маичка со кратки ракави, големини S-3XL

Биланс на череп за машка графичка маичка со кратки ракави, големини S-3XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 262.24

Добредојдовте на ладно-случајниот стил со оваа графичка маица за череп. Со предниот принт на предниот печатење, оваа машка мачка има класична силуета со краток ракав, која е совршена за денови на топло време. Спарете ја оваа мета со омилените фармерки или шорцеви за авантурите за време на викендот или вашиот секојдневен изглед, мекиот памучен финиш ќе ви помогне да бидете удобни каде и да одите. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; без ознака за дополнителна удобност; Графички принт од предната страна. Графички мета за кратки ракави за машка рамнотежа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Aredаред е бренд за моден напред дизајниран за активен животен стил со удобност во умот...

Излезете во Раглан! Обичен, стил на отпуштање започнува тука со овој Раглан Теј од Georgeорџ Одликувајќи се

Ултрамекиот кратки ракави од без граници е задолжително основно Спарете го со омилените фармерки или ш�

Покажете ја вашата хумористична страна со оваа графичка машка машка машка дедо Одличен подарок за маиц�

Задебелен, класичен, лесен САД Поло Асн Графичката маица со дрес дава едноставна облека што е малку допо

Оваа забавна графичка мета од Вранглер дава изјава без да каже збор Направено од супермека мешавина од �

6,1 мл., Предсмарт 100% рингспун памукманжетни манжетниигла зашиени лежени рамни јаки, ракави и долниот хем

Кога се сомневате, одете со класика Стилот на секојдневна удобност започнува овде со секојдневно собра�

Можеби најлесниот начин да ја испрскате вашата гардероба Шарената маица на Слободното склопување е нап

Покажете ја вашата страна на животните со оваа графичка мета со теми од мечка Одличен подарок за маица з

5 мл 50% памук 50% полиестер Прислушување на рамо до рамо Ребрести манжетни со скриени шевови Двојноигла за

Класик се среќава со модерно со краткиот ракав за кратки ракави на LRG Опуштено и удобно, оваа маичка има �

Ниту една извезена мета граници не е забавен начин да се задржи каузална Супермека, со допир на чудесно,

Дали некој рече Бу? Плашете малку забава за Ноќта на вештерките со оваа застрашувачки убав графички гра�

Gилдан машка памучна џеб Кошулата што го направи Гилдан славен со џеб Нашата предсмачкана ултра памучна

Scroll