Новак
Motorcraft- Моторот на седиштата се вклопува во Изберете: 2013- Форд Бегство, 2013 година- Форд Фузија

Motorcraft- Моторот на седиштата се вклопува во Изберете: 2013- Форд Бегство, 2013 година- Форд Фузија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Единствените делови што ги препорача Ford Motor Company за возила Форд, Линколн и Меркур. Ако се користат само два терминали, едниот крај и бришачот, тој делува како променлив отпорник или реостат. Во автомобили и камиони на Форд, потенциометарот е поврзан со педалот за забрзување на возилото и испраќа електричен сигнал до модулот за контрола на моторот (ECM) (ECM) За контрола на одговорот на брзината на моторот. Motorcraft MM-1178 Seat Motor Fits Select : 2013-2019 Ford Escape 2013-2020 Ford Fusion 2015-2018 Ford Focus 2015-2024 Ford Edge 2015-2023 Ford Mustang 2013-2018 Ford C-Max 2013-202020202020202020202020202020202020202020202020202020202020202020202020202020202020202020202020202022020220202020202022020202020 година Вашето возило до нашиот фит -додаток за проверка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 135 2016 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Kcliffs 100% полиестерска димензија : 19 "x 10 " x 10 " Преклопна и зачувана ранец торба за дуфели Две целосно прилаг

Во моментов, Пабло првенствено е посветен на производство на постери и оригинали на платно Темите се ра�

Уметник : Крис Пашкесјубјект : Cuisinestyle : Cottage / Country Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подгот�

Traildystone Round Drink Coasters се убави, функционални акценти на домашни украси кои внесуваат природен елемент во д�

Убаво откритие! Совршената чанта за крстосници со средна големина од Pioneer Woman има мотив за вез за вез на п

OTM i Phone 5 Clack Matte Case Case Feather Collection, двојки, за паметен телефон на Apple i Phone, црни пердуви во двојки, мат ОТМ i Phone

Слој на убовта Пријатно џемпери се парови совршено со сладок каросерија под и мека, повлечете ја пантол�

Пополнете го изгледот на вашето момче со овој пар плетени џогери од garanimals Еластичната половината го ист

Ажурирајте ја активната гардероба со атлетските работи, со ширина на ширина на жени со широка ширина на

Свртете ги главите на следната забава, Потлук или ноќ надвор од градот во овој женски селански фустан од

Совршено за училиште или игралиште, овие шорцеви за велосипеди од Wonder Nation сигурно ќе бидат суштински на

Зачудувачка loveубов 1,50 карати Гарнет Стерлинг сребрен прстен во големини од 5 до 9 стил SR9812 Централен кам�

Овој трендови меѓународни MLB Milwaukee Brewers ретро лого постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојн�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Scroll