Новак
Студија за изразување на ликовна уметност во трговска марка „Ира Иванов Студија за изразување 2“ од Ира Иванов

Студија за изразување на ликовна уметност во трговска марка „Ира Иванов Студија за изразување 2“ од Ира Иванов

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Уметник : Ира Ивановсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има жолто и сино апстрактна боја што ја пополнува рамката. Истакнати бои : бела, тен, сива, светло сина, жолта, црна боја што ја сочинуваат работата на некои од најдобрите светови современи уметници и фотографи, нашата линија на современи публикации нудат куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да го подобрат вашиот производ линија или проекти. За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Yellowолта и сина апстрактна боја што ја исполнува рамката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тркајте ги автомобилите на BMW M3 и MercedesBenz околу кривината, јамка, патеката за скокање! Автомобилите имаат

Аце за игра во вашиот стил, тенискиот скерт на Рибок е привлечен додаток на вашата колекција на тренинго

✿ На мојата сакана внука картичка и подарок за накит од бисер Овој деликатен ѓердан од внука го каракте�

Убава и разноврсна, оваа класична кошула за машка копче од Докерс е дизајнирана со технологија без брчк�

На денот на вашата свадба, запечатете ги заветите со овој убав бенд за венчавки Изработено во злато од р�

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Мекинав е елегантно каузална затворена или надворешна употреба и има 100% полипропиленско јамка предиво

NCAA Cheerleader Fasure за мачка и куче вашето домашно милениче сигурно ќе може да го покаже неговиот / нејзиниот т�

Време на празник 48in ткаенини пижами Дедо Мраз со мечка затворено / надворешна Божиќна декорација ги нос�

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер Thummprintz Caribbean Cove IV затворен перница : Прекрас

Поставете ја вашата свадба на вистински начин Овие направени за да нарачаат персонализирани покани за �

Клин Корк Корк Корк е забавен и свеж Со својот заоблен плута ѓон и неговиот сјај за патенти на шик, обичн�

Овој меѓународен трендс подобар повик Саул Најдобриот постер за wallидови е дизајниран со високо квалит�

Овој официјално лиценциран колегиум ѓердан е направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Состојб

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Ватичаниот ПЈ поставен од oyој�

Дневните шорцеви од без граници го имаат тој случајен случај кој се вклопува во вашите планови за викен�

Сандалите од клин Ранија од колекцијата на ourурнини ќе ве одведат каде и да сакате без страв да носите по

Ова е ликовна уметност УВ мастило за печатење на бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил Мармонт �

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Ова интересно печатење на платно на вентилаторска палма е совршено во согласност со тековниот тренд на

Оваа кукла „Фишерцена Дора“, подготвена за ситница е да научи како да го користи ситницата...

Секојдневниот тексас зазема тежок пресврт без фармерки за скејтер за граници Со вознемирувачки вознем�

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој

Овој прстен го прикажува извонредниот создаден Руби врамен од ореол од бел CZ Сметавиот скапоцен камен е

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Современите моменти од двојниот слој на Гербер, горниот дел и здолништето се изработени од 100% памучна т�

Послужете ги вашите гости со овој сет на две дрвени и метални Божиќни садови! Доволно големо за да служи�

Едноставноста на формата и праволинеарниот профил на оваа рамка за сложени слики од дрво е идеална за о�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој метод на истегнување и подготовка на платно ов�

Scroll