Новак
Ove Decors Tampa-Pro 45- in. W внатре

Ove Decors Tampa-Pro 45- in. W внатре

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Туш врата со полици. Ove Decors бесконечни 45 1/8 во тампа-про комплетот за врата за туширање со шарки на Тампа-Про има модерен, минималистички дизајн кој спарува висока функционалност со современ стил. Комплетот доаѓа со хардвер за врвен квалитет, полн со елегантен финиш на сатен никел, и вклучува 29 во панел со широки врати, 14 во широка влезна панел, идеален за инсталација на Alcove. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучени се три аголни полици. Погодните полици на аголот го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 43 15/16 до 45 1/8 in. Ширина x 2 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TP025020201. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Metal Guard Technology - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вудсток Еден од најомилените ликови од кикирики е поставен за празниците во неговата светло црвена кап�

Симпатична и женствена за плажа и пошироко Овој едно парче костим за капење од време и TRU има шарени цвет

Исклучителни модерни столчиња за јадење во средниот век ја поставија сцената за вечерите на вашето сем�

Gladia Tor QR700SUV 265 / 60 R18 120 Tire Gladiator QR700SUV 265 / 60 R18 120 TIRE FITS : 201523 FORD F150 LARIAT 201213 Jeep Grand Cherokee Laredo X 2015 Toyota Tacooma Tacoma TRD Pro 2011

Лесните работи на лесен уличен отпорен на олово, отпорни на традиционално затнување, е дизајнирано со у�

Неверојатна удобност за одење и сезонски стил се соединуваат во Скекерс во движење радосен затнување...

Исплакнете и исушете ги вашите билки по избор и ставете ги во подот за заштеда на билка Затворете го пре�

Овие симулирани накит од симулиран накит од симулант 14 KT, позлатени сребрени обетки се одлична вредност

Природно, концентрирано миење на алишта засновани на растенија во хипоалергична формула за чувствител�

Наменето за употреба на CUV, SUV и лесни камиони, Cinturato P7 цела сезона плус II е сезона турнеја гума која нуди в

Во текот на овие години, Шерил ги разви вештините неопходни за да ги разбере техничките аспекти во креир

Овој пат и Tru Women's Millennium Capri е совршена ставка за вашата пријатна временска гардероба Супер истегнување м

Овој сет со 2парчиња „Активни девојки“ со активни облеки од 2 парчиња, „Совршен ансамбл“ да ја задржи в

Земете една ноќ на градот во подигањето на телето со широко месо од Brinley Co Овој багажник има прекрасно по

Уживајте во солени зеленчук без кавга кога имате птици за очи на очите со пареа со весели ситни тестенин

Ова е една од нашите најтопли опции за слоеви / топла долна облека од климарното светло од страна на гула

Основи Ажурирање со 5пакети на боксерски брифинзи на Wonder Nation Одликувајќи се со 100% памучна удобност, диза

Совршено преодно парче за вашиот дом Овој килим е машина направена во Турција од синтетички материјали

Елегантен и привлечен, зачудувачки крем буклен ткаенина Халтон кралица кревет (3 кутии) од меридијан меб

Еден пар модерни златни мониста на Викторија К во предниот дел нуди комбинација на удобност и стил Гуме�

Забавно, чудесно, свежо, што повеќе би сакале во станот на Лофер? Милдрата од Бринли Ко е суштински стан н

Монограмираната мат со голема големина на вратата е изработена од природно влакно од кокос и гума со ви�

Гејтс ОЕ Точно црево за вентилација и емисија на картерот е конструирано од високо квалитетни материја�

Вашето дете ќе биде топло и пријатно, носејќи ја нивната микс и ќе одговара на пижами Комплетот вклучува

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Започнете го денот чувствувајќи се најдобро со животот на џокејот? Слатка за слабеење на допир Дизајнир

Чаир за редење на живот (14пакет)има ново иновативно седиште и грб (црна) со челична рамка за редење (сребр

Scroll