Новак
ЕВ од Елен Деџенерис Престон Високи слаби фармерки на глуждот

ЕВ од Елен Деџенерис Престон Високи слаби фармерки на глуждот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Фондација засекогаш што ќе ја достигнете за време и време, фармерките на глуждот на глуждот на ЕВ1, обезбедуваат ласкаво вклопување со високо ниво на силуета, совршено под сите ваши омилени врвови приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Skinny Fit. Висок пораст; приближно. 27 ”inseam. Поштенски-фронт; Затворање на копчињата. Стил од 5 џеб. Детали за достојни танц : Искористете го максимумот од вашата гардероба со фармерките на Престон во слабиот фит што секогаш останува во стил . 58% памук/21% полиестер/20% Рејон/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. EV1 од Елен Деџенерис со високи слаби фармерки за жени. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што сè е прифатливо, туку и се е пријатно. Ова се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совршено за држење накит, бонбони, картички за подароци, мали свеќи, парфеми или играчки Елегантната ку�

Материјал со висок квалитет : 100% природно покривање со гума од латекс; 96% памук+4% постава за спандекс...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уметник : asonејсон Матијасбјект : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пла

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Уметник : Курт Шаферсјубјект : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

На вашата следна сесија на плажа или сесија покрај базенот им се потребни овие кул и обични шорцеви за п�

Совршен фустан за обичен породилен изглед! Овој лабав фитинг плус големина на маица со големина има џеб�

Забавувајте се на сонцето во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте �

Scroll