Новак
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, светло Спарл Сребрена текстура, се вклопува во 1995 година- Форд Ранџер

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, светло Спарл Сребрена текстура, се вклопува во 1995 година- Форд Ранџер

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 5759.68

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 15 x 7, 5 овални отвори, 5 LUG, 4,5 инчен образец на завртки, код за лична карта F8, светло -искра сребрена текстура. Тоа одговара на вашиот Ford Ranger од 1995-1998 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, светло Спарл Сребрена текстура, ФИТС 1995-1998 Форд Ранџер 15 x 7, 5 овални отвори, 5 лаг, 4,5 инчи, шема на завртки, код за лична карта F8, лесна искра сребрена текстура, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совршено за натопување во гуакамол, ранч облекување, салса или целосно самостојно! Барате лесен замрзна

Не поправајте што не е скршено Овие меки, лесни за носење полови со полови кошули доаѓаат во класични бо�

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Пан Пепин, ве носи секој ден директно на вашата маса нашите вкусни и свежи тортили, планити од Пан Пепин �

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Пополнете го вашиот изглед со овој приврзок за акцент на аметист од 14 килограми и бел топаз Овој виолето

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Без разлика дали пешачите по патеката или на работа, ги покривте шорцевите за карго шорцеви за перформа�

Машката Шерпа на Realtree, 1 / 4 Zip Pullover, дрва од Realtree е одличен додаток на вашата опрема за лов и риболов на отв�

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Scroll