Новак
Империјал КТ ТДВ тркалезен дијамантски оралски ангажман прстен во 10к розово злато

Империјал КТ ТДВ тркалезен дијамантски оралски ангажман прстен во 10к розово злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 7199.84

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината рака. Изработено во злато од розово злато од 10к, прстенот има 3/8 КТ тркалезен дијамант, поставен од центарот. Кружна рамка со тркалезни дијаманти го опкружува центарот на каменот, додека дополнителните тркалезни дијаманти го красат прстенот. Сјајни со дијаманти во вкупна вредност од 3/4 КТ, овој ангажман прстен е завршен со светла полирана сјај. Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е дизајниран да трае цел живот. Овој прстен за ангажман се испорачува во прекрасна кутија за подароци. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Зачудувачки класик, овој миабела дијамантски прстен за ангажман убаво ја одразува вашата романса...

Запознајте ги фармерките што сите ќе ги носиме во есен Фармерките на Софија Вергара Мелиса нудат модерн

Застанете зад седиштето на возачот со овој тркач за брзина, заснован на филмот Вачовски со својата гара�

Подарете го подарокот за расположи за одмор кога ќе ги завиткате подароците во спакувана забава завитк�

Помек по дизајн Удобно се чувствуваме со добра ткаенина и широка лента за чипка на тантела во целосна по

Детското место, момчињата за деца Дино се собраа 3парчиња сет, 1824 месечни врвови на резервоарот направен

Скудската бубачка е дизајнирана со сегментирано тело на рак на рак и има животни антени, нозе и опашка о�

Создадете убави знаци, картички и канцелариски материјал со овој комплет за матрици на азбука...

Растејќи во западна Пенсилванија, нејзините родители на уметници беа огромни влијанија и таа се восхит�

Dogвездена играчка за кучиња со јаже, вашето куче ќе сака да игра со вас и играчката за кучиња на Diskвездит�

Зголемената цена на златото ја прави оваа голема инвестиција (Ве молиме, видете ја 5 тата слика за повеќе

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Кликнете овде за да пронајдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето возило прилагодено �

Вреќата за спиење на Бакати е направена со 100 проценти памучна ткаенина од муслин во забавни отпечатоци

Кралицата на срцата, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бо

Марк Адлингтон „ДСУ и рече“ е висококвалитетен печатење на платно што го привлекува гледачот со интри�

Среќен ден на Свети Патрик! Свртете ја вашата облека во забавна и празнична изјава за забава со оваа сме�

Scroll